SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
shizaxa
z jakiej firmy ta przyprawa do piernika bez cukru?


Firmowa Carrefour oraz Delecta.
Kotynai też, ale nie mogę nigdzie już jej znaleźć.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73900
Jakbyś nie był zadowolony z wizyty u fizjo, to polecam Tomasza Fijołka. Byłem u wielu fizjoterapeutów we Wrocławiu i Tomek sprawdził się najlepiej, bardzo rzeczowy, prowadzi też kanał fizjoterapia hd na którym też można znaleźć sporo ciekawych rzeczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No ja też już przerobiłem wielu i w zasadzie prócz Łukasza Ulmy żaden nie pomógł mi nic... Teraz tego Grzegorza chcę sprawdzić i już sobie powiedziałem, że jak będzie lipa, to wracam do Łukaszu. Ale wezmę też pod uwagę tego Tomka, o którym piszesz. Dzięki.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73900
O Łukaszu też słyszałem sporo pozytywnych opinii, ale osobiście nigdy nie byłem. Od czasu, gdy pierwszy raz poszedłem do Tomka, chodzę jedynie do niego. Kwestia wyboru fizjoterapeuty to dosyć indywidualna sprawa w sumie. U Tomka podoba mi się też to, że sporą uwagę przywiązuje do pracy indywidualnej, co w przypadku przykładowo pracy nad mobilnością danego obszaru jest istotne, bo sama wizyta nie rozwiąże problemu całkowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
BzykuDG
shizaxa
z jakiej firmy ta przyprawa do piernika bez cukru?


Firmowa Carrefour oraz Delecta.
Kotynai też, ale nie mogę nigdzie już jej znaleźć.


ooo dzięki :) bo te wszystkie Prymaty i Kamisy z cukrem są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
23.02.17

Rano wstałem i czułem trochę nogi po wczorajszym wieczornym treningu, więc spodziewałem się, że może być słabo na treningu, ale jakoś dałem radę i nie było nawet najgorzej.

Trening
Nogi + łydka:

1A. Uginanie nóg klęcząc - 12x27,5kg; 12x27,5kg; 12x27kg
1B. Martwy ciąg na prostych nogach jednonóż - 12x27,5kg; 12x27,5kg; 12x27,5kg
2. Martwy ciąg sumo - 10x135kg; 10x135kg; 10x135kg, 10x135kg
3. Przysiad - 15x80kg; 12x100kg; 10x120kg; 8x130kg; 6x140kg przysiad niepełny
4. Zakroki - 12x20kg; 12x20kg; 12x20kg
5. Wyprosty nóg - 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x17,5kg; 12x17,5kg; 12x17,5kg 30s przerwy między seriami

6. Wspięcia siedząc - 4x MAX
7. Wspięcia stojąc na maszynie - 4x MAX

Na koniec 20 minut rozciągania.







W martwym ciągu na jednej nodze sporo dorzucone i na kolejnym treningu znowu dokładam.
Przy martwym sumo dokuczały prostowniki, ale dobrze że tego treningu nie robiłem wczoraj, bo przez zeszło 1,5kg po wrzuceni AI, bo przedwczoraj zapomniałem.
W siadzie dołożone po 10kg w każdej serii, ale niestety muszę wyrzucić do ćwiczenie z planu. Przy niepełnym przysiadzie strasznie bolą mnie kolana, więc zamieniamy to na wyciskanie na suwnicy w tym samym zakresie powtórzeń.


Dieta - HC:
1. Omlet z płatków ryżowych, mąki kukurydzianej z bananami, nadzieniem z WPC i sosem karmelowym.


2-3. Kurczak z ryżem, warzywami i oliwą.


4. Gofry z mąki ryżowej, z twarogiem i gruszką.


5. Bigos z wołowiną, kurczakiem i pyzami.


6. BTW 35/10/60.



Suplementacja:
Grenade 50 Calibre - 1,5 porcji przed treningiem
Grenade Hydra 6 - 35g po treningu
Grenade Creatine - 5g po treningu
Grenade Defend - porcja w czasie treningu





Jestem już po wizycie u nowego fizjo. Gość pracuje już 23 lata w zawodzie i twierdzi, że jeszcze nie trafiła mu się osoba, której by nie wyprowadził. Ciekawa rzecz, bo jako pierwszy powiedział mi, że mam skoliozę w odcinku piersiowym i cofnięty jeden dysk w odcinku lędźwiowym i rzekomo z tego powodu mam wszystkie bóle. Najpierw mi to rozgrzał i rozmasował przez kilkanaście minut, a potem mnie wyprowadzał, czyli rzucał mną po stole, żeby wszystko wskoczyło na swoje miejsce. Niestety dodatkowo po nogach byłem za bardzo pospinany i nie udało się wszystkiego wyprowadzić. Mam zakaz treningu jutro i jadę znowu wieczorem, żeby dokończyć robotę. Ciekawe, bo całkiem nowe podejście, więc może akurat to będzie strzał w dziesiątkę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
U mnie osttanio babeczka na siłowni opowiadała że jej fizjo zaszkodzil zamaist pomóc. I to taki który ma u Nas renomę i kilanaście lat doświdczenia.

W sumie długa historia żeby pisać co i jak. Ale po 40-stace chciał coś ze sobą zorbić i zaczela chodzic do fizjio, po pierwszych wizytach podobno mega poprawa, ale potem zaczął ją bolec kręgosłup, ogranioczne ruchy aż w koncu sama z łóżka nie mogła wstać itp, poszła na nie planowana wizytę do tego fizjio bo ne wiedziaąl co grane, właśnie coś nią poszarpał poszarpał na chwile podobno byla ulga ale potem jeszcze gorzej. Jak się niby okazało to miała pęknięty, narusozny czy złamany kręgosłup(już nie pamieatm dokłądnie) w każdym bądź razie jezdzila autem itp i gdy poszła do specjalisty to stwierdził że cud że nie zerwął się rdzeń pod wcząsami itp. Skoncyzo się operacją ale funkcjonuje ok

Ciezko było uwierzyć, ale naprawde babka wydawala sie wiarygodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No pewnie są takie przypadki. Natomiast naciąganie takie, o którym pisałem i Ty piszesz robili mi też Ci goście na Debiutach. Z tym, że oni robili to na czuja, bo tak robili każdemu, a ten mi sprawdzał najpierw gdzie co i jak. Więc „zaryzykuję”.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a ja tak z innej beczki, te pyzy tez sam robiłeś czy kupne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
ale akrobacje ten mc na jednej nodze, zabiłbym się przy samym ustawianiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium