SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Łosoś codziennie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 770 Napisanych postów 3086 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 68902
polecam, dla zainteresowanych, obejrzec sobie dokument na youtube, gdzie pojechali z kamerami do hodowli lososi w Norwegii. ogladasz to i juz nigdy wiecej w zyciu w Twoim koszyku w sklepie nie pojawi sie tacka z hodowlanym lososiem.

a propos hodowlanych lososi, najsmieszniejszy jest fakt, ze najtlustszy losos zyjacy na wolnosci, z tego co pamietam to odmiana sockeye, zawiera 6g tluszczu w 100g miesa, natomiast 99% hodowlanych 16g i wiecej. hm... zastanawiajace... skoro natura obdazyla rybe 6g tluszczu, to dlaczego w sklepie na polce ma az 16g? odpowiedz jest jedna - zbiorniki do hodowli ryb sa "faszerowane" olejem m.in. palmowym - dowiadujemy sie tego wlasnie z tego dokumentu.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
http://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Co_powinieneś_wiedzieć_o_łososiu_hodowlanym_-a1588.html

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-06-12 20:12:30

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Film o łosiosiu norweskim z yt - przeraża i potwierdza to znajomy, który w Norwegii mieszka, totalna masakra.
Jedzenie w ogóle codzinnie ryb nie jest ok, te 2-3 raz w tyg to optymalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Keto Gofry