SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławki Drewniane , Obciążenia z Styropianu ,Maszyny Plastikowe...Czyli SPAM POST %-)

temat działu:

Usuniete tematy

Ilość wyświetleń tematu: 142279

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Bys musial miec nr. przesylki chyba

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Jest. Ale musisz znać list przewozowy a raczej jego numer.
Także... Nie ma opcji żebys użył tego tricku w tym konkretnym celu o którym myślimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
no też właśnie teraz to zlookalem..

ale nic nie piszą tam że 24 nie pracują tylko jak kelton da im paczki jutro to 29 wysyłają. ale jak dali wczoraj to może jutro ktoś dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Chyba, że każdy z nas by zadzwonił do nich i się spytał ,, Proszę Pani... Czy macie u siebie przesyłkę na adres *****?'' I tak każdy by sprawdził i byśmy w końcu wiedzieli

Toysy... Posłuchaj trochę utworów Metalliki... A zauważysz że tam nie drą japy tylko dobrze śpiewają... A jak wolisz troche spokojniejsze kawałki to np. Metallica - Nothing Else Matters
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Grabek777 Młode pokolenia wjerdza i słuchają techno

Przejdzie im

Kiedys słychałem ostrego techno ale z wiekiem to przechodzzi i zaczną słuchać co raz Distrubed ,papa rocha i takie tam , teraz wszzystko słucham

Np KURT NILSEN - SILIENCE Krzystof krwawczyk , ACE of Base lata 80

Wszystko wszystko od miejsca ale tak jest wiek

16-18 to TYLKO TECHNO TECHN O!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
oj ja słucham tylko tych ciekawszych co w radiu lecą ale też za techno czystym nie zawsze przepadam. ale nie powiem że nie słucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
O przepraszam bardzo, ja za 16 dni mam 19 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ja tylko HH

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Po prostu ja wychodzę z takiego założenia... Techno to muza komputerowa... Usiądzie taki DJ przed kompem na kilka godzin i sklei jakiegoś seta... A co do rocka i metalu to tam trzeba umieć grać... I to nie byle jak. Sam gram na gitarze elektr. i wiem ile trzeba włożyć wysiłku żeby zagrać poprawnie cały utwór... Po prostu DJ można zostać w kilka godzin... ściągasz Techno E-jay i jedziesz... A żeby grać to trzeba lat ćwiczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Duda- jutro jeździ kurier? Może się zlitujesz i powiesz kto wygrał to drugie miejsce... ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obciążenie

Następny temat

którą ławkę wybrać???

WHEY premium