SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁADNY BRZUSZEK:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć!Chciałabym mieć ładny plaski brzuszek, robie brzuszki i to sporo i inne ćwiczenia na ta partie miesni, ktore robimy na wf'ie, ale wiem ze to nie wszystko.Chiałabym się dowiedziec jaką diete mogłabym stosować.Prosze pomóżcie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
poszukaj diety ckd tam masz wszysio co potrzeba do obliczenia zapotrzebowania i moze jakas diete wybierzesz

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Racja - ćwiczenie tylko brzucha by spalic tłuszcz to mało bo nie zrzucisz go tylko w jednym miejscu

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
płaski brzuch nie zawsze spowodowany jest nadmierną ilością tłuszczu, może być spowodowany np. zbyt obfitymi ilościowo posiłkami.....wstrzymanym metabolizmem, bądz "zapchanymi" jelitami.....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
badzi piwskiem ale tu rozpatrujemy tłuszczyk i dietke nawet na takei dolegliwosci pomoze

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ckd bedzie odpowiednia, ale wymaga poswiecen zobacz post "odpowiedz na twoje pytanie" jest u gory dzialu, punkt 1.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
no to mi chyba wlasnie dolega to zapchanie jelit;) czuje sie strasznie.co mam zrobic zeby to minelo?czy moze to byc od duzej ilosci truskawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
owoce strasznie rozpychaja brzuch - przynajmniej mi , ale to raczej chwilowe.
unikaj produktow przetworzonych - glownie tych z bialej maki, jedz duzo blonnika

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
watpie ze od truskawek
poczytaj forum bylo o przeczyszczaniu jelit, chyba nawet w postach podwieszonych jest link, poszukaj mi sie nei chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Mozesz przejdz na tluszcze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Z tego co sie orientuje to same ćwiczenia na mięśnie brzucha nie wystarczą. Żeby brzuch był płaski i i ładnie sie prezentował (mało tłuszczu) niezbedne sa aeroby...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do specjalisty

Następny temat

Inne zrodal bialka

WHEY premium