SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia klatki i bicepsów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
Mam 17 lat 190 cm wzrostu i 80 kg wagi. Cwicze juz od 2 lat(okolo 200 pompek i 100 brzuszkow dziennie). Efekty sa ale niewielkie. Kupiłem sobie hantle 5kg i linki do rozciagania.Znacie jakies sprawdzone planmy ćwiczen bo nie moge znalezc odpowiedniego. Mozecie mi tez polecic jakies sprawdzone suplementy. Jestem nowy prosze o wyrozumialosc. Nie denerwowac sie ze kolejny taki post.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3463
No raczej polecam : www.kulturystyka.pl/atlas  I tam na dole masz trening domatora, a supli odradzam przy takich ćwiczeniach.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Nie możesz iść na siłownie?

z tym co masz to nawet dobre chęci nie wiele dadzą. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Idz na silke

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
tylko ze silownia kosztuje i jest daleko od chaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3463
To stukaj kase, poszukaj, może jakiś kumpel ma, a narazie jedź domatora !

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
zawsze możesz sam zbudować siłke, nakłady nie są aż takie duże w porównaniu z kupnem sprzętu, więc kołuj kase i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie kazdy ma kase na silke:/

A kumple nie maja nic sprzetu?? Moglibyscie sie razem w kilka osob zebrac i cos konkretnego stworzyc:)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
właśnie chodzi o to ze moi dwaj najlepsi kumple zrobili sobie silke i duzo im to daje ale pech chcial ze mieszkaja za daleko ode mnie i nie moge z nimi cwiczyc dlatego musze sam cos wykolowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ale same cwiczneia bic ai klatki wiele nei daje, trzeba cale cialo cwiczyc

Wez pokombinuj z innymi kumplami moze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
Znalazlem juz program na miesnie brzucha, zagladalem na trening domatora i staram sobie po trochu z kazdego wybierac.Własnie kombinuje zeby samemu chociaz mala silke zrobic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać

Następny temat

Rozmieszcze w planie treningu na barzuch

WHEY premium