SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141541

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7247
słabo dynamiczne te wsady ;p
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4761
Boję się tam skakać. Skupiam się na tym, żeby się nie przewrócić ^^
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7247
hehe :P nie no , ładnie :D ale nie ukrywam że chciałym mieć twój wzrost ;( mi sie wydaje ze wyżej sie odbijam od ziemi, ale wiesz, 10 cm nizszy jestem :( :P Powodzenia !
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4761
Następnym razem zrobię "skrinszota" i zobaczysz ile tam piasku jest... wsn - ja nisko skaczę, nie ukrywajmy ;)
napisał(a)
Początkujący
no to cwicz :p mi sie wydaje ze wysoko skacze, a jednak złapać nie złapie za kosza:( 302 złapie max ;/ no chyba ze przed chwilą jak byłem troche na bani xd no to 305 na lajcie :P nie wiem co to ma być :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2040 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28291
masz racje lepiej nie ryzykowwac:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1269 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39084
nieźle ześ wywindował ruxon !:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2040 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28291
KTO DUZO MOWI-TEN MALO ROBI:)~!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15347
Mam taki problem, zrobiłem sporo kg w przysiadzie tej zimy.
No i teraz zaczyna się granie na dworze itp coś tam zaczynam skakać też.

I tak mnie piszczele bolą jakby to były kości, miał ktoś może cos takiego?
Zaczyna się po kilku minutach grania (biegania,skakania)
napisał(a)
Początkujący
Mate mam to samo, tzn miałem, też teraz dużo skacze i też mnie bolały 2 dni temu, ale teraz juz spokojnie jest, odpoczynek i przejdzie Ci :) to jest normalka ;p mnie jeszcze w dodatku golenie bolały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

Od bodybuildingu do bobsleinghu Od bodybuildingu do bobsleinghu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Michałki czekoladowe low carb Michałki czekoladowe low carb Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja 60 cm w bicepsie - dramat... 60 cm w bicepsie - dramat... Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia