SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Nowy trening "siłowy" jakiś muszę/musimy wymyśleć, plyo i ruszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
A to wyskok coś daje do sytuacyjnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak leci świeca pod sufit i trzeba się odpowiednio zebrać to tak. Może nie jest wtedy istotny maksymalny wyskok, ale żeby jak najszybciej osiągnąć odpowiedni pułap

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-09-27 21:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
E tam, do tego i tak nie trzeba wysoko skakać, nad blokiem i tak nie uderzysz, a do obijania bloku wystarczy dobrze przycelować, a jak skoczysz do ataku nawet te 3m to bez problemu idzie się w pole mieścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, w tym rzecz, że wcześniej za cholerę nie umiałem pułapu złapać i albo kończyło się czapą pod nogi, albo atakiem w siatkę. Obijanie też łatwiej wychodzi, bo jeżeli zbijam piłkę na wysokości dłoni blokujących i jej nie ściągam, to wystarczy mocno zbić, żeby piłka wyszła w aut. Co do bicia nad blokiem - mam nadzieję, że kwestia czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Z drugiej linii zdecydowanie dłuższego czasu, jeżeli nie jest to poziom ligi amatorskiej Mi trenerzy zawsze mówili, żeby obijać po przedramionach, którymi nie popracujesz w bloku, dłonie przy dobrym bloku z rotacją zewnętrznej wici, są ryzykownym celem. Poza tym dłoń lepiej obić od dołu, w razie nieudanego obicia wyjdzie nabicie i piłka szybko nie wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, z drugiej linii to wyższa szkoła jazdy . Co do obijania po przedramionach - racja, przy dobrze domkniętej dłoni nawet nieściągnięty atak może się skończyć czapą. Gdy biję w dłonie, to staram się wybijać piłkę po bloku w aut. Chociaż z reguły i tak wolę znaleźć lukę w bloku niż obijać w jakikolwiek sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja z kolei prawie tylko obijałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja od wtorku zaczynam znowu sezon siatkowy;p

dzisiaj mialem dunk sesje na White Floodzie..
i stwierdzam ze jestem w szczycie formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja przedwcześnie zawieszam, zasrane wykłady... Ze 2 razy zagrałem i napieprzałem jak dzik, i to by było na tyle. Może w listopadzie w soboty pogram, się zobaczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium