SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Uns Loader znajomy ma :) probowalem taka dosc srednia przedtreningowka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no i co Hadzbe :D nie doczekamy sie filmiku z siatkówki - a szkoda... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
koniec siatki :) nie moge tracic czasu na nia :( musze sie skupic na skoku i wsadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
cóż ... zostaje mi tylko wyobrazić sobie jak przeskakujesz antenke , hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Jestem dziwnym czlowiekiem ;p Tzn ciesze sie, ale do czego zmierzam. Zaczalem nowy cykl dzisiaj zaczal sie 4 tydzien, tzn jescze nie trenowalem w tym tygdoniu ale mam przetrenowane 3, zaczalem od lamerskiego przysiadu 50kg - tak samo MC, progresuje ze wszystkim 5kg co trening, a progresjsa na jednym treningu w siadzie i MC wyglada tak 50kg-52kg-55kg-57kg-60kg, na ostatnim treningu wzialem 70kg w przysiadzie, wiem, ze malo, tak samo MC, ale do sedna, w szkole mam sufit wylozony kasetonami, nie mam pojecia na jakiej wyskosci, na pewno powyzej 3m, bo tylko jeden chlopak doskoczyl do tych kasetnow muskajac je, ale ona skacze prawie 7m w dal. Jakis czas temu, kiedy skoczylem na maxa i machnalem reka to lekkko musnalem opuszkami te kasetony, a dzisiaj wyskoczylem i tak podnioslem ten kaseton ze linia sufitu byla na poziomie kostek dloni, a nie wyprostowalem reki bo zleklem sie ze wywale ten kaseton. ;d Jestem pozytywnie nastawiony widząc progres ;d dodam ze wczoraj trenowalem rwanie itd i mam zakwasy na dwuglowych i plerach. Wsadki na wfie piekne one handed powery z jednej nogi i z dwoch ;d na koszu ktory jest wyzej kilka cm (nie wyolbrzymiam niczego i nie chce udowodnic ze jestem super skoczkiem xd porpstou dziele sie odczuciami, i jestem super zadowolny z progresu ;d mimo niskich wynikow silowych ;))
Mam jescze pytanie, jak ulozyc w kolejnosci w tygodniu: plyo, sila, dynamika ? robie lekkie plyo bez zadnych depthow itd, tuck jumpy i jumping lungesy i jakies tam podskoki jeszcze ;d

Zmieniony przez - Bartas15 w dniu 2013-01-28 17:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
f***, Ty to masz potencjał Ja zawsze byłem mało dynamiczny i został mi tylko rozwój siły Chociaż skakania z planu i tak nie wywalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
Sołtys, może Ty będziesz wiedział czym to mogłoby być spowodowane. Ostatni trening tydzień temu we wtorek przysiad skończyłem na 80kg potem w czwartek dynamika i do konca tygodnia zadnej aktywnosci, regeneracja ok micha tez w miare. A dzisiaj ledwo mogłem zrobić przysiad z 40kg na sztandze...

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dlugo juz cykl trwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
3 tydzień

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie wiem, moze za szybki progres byl przez te 3 tygodnie? Ale spadek o 50%? Dziwne....zobaczysz za tydzien albo zrob przerwe i znowu spokojnie progresuj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium