SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
daj mi miesiac na rozskakanie i przywrocenie koordynacji:) nadam pojeciu latac nowe znaczenie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mav. papryka ma ta opaske to sie wypowie:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez soltys88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Panowie pytanie kolejne ode mnie idzie Mam te 183cm no i gram na 2 (rzucający obrońca) konkuruje z kolegą który ma 192-3cm i gra na tej samej pozycji, waży 96-100kg ja obecnie 70kg łatwo nie jest nie powiem... ile przy moich warunkach masy można było by nabrać ? z 90kg czy nieco mniej by mi wystarczyło ? Lubię bardzo wchodzić pod kosz, a zarazem chciał bym być zwinny (dlatego jeśli kg mają mnie spowolnić, i utrudnić zadanie) to jednak wolał bym przybrać mniej na masie. Dodam że zacznę ćwiczyć nie długo FBW przy czym przysiady ze sztangą będą wskazane (czyli tak jak radził soltys) Z obu nóg planuję wsadzać piłkę do kosza jakieś propozycje ? Aha i jeszcze 1 będzie można założyć dziennik w tym dziale? pozdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Wybaczcie mi zdublowany post powyżej... mój internet jest nie do zniesienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ciezko powiedziec, mysle ze <85kg powinno starczyc smialo...jesli to bedzie masa dobrej jakosci i funkcjonalna masa. Jesli non stop silownia bedzie laczona z koszykowka nie powinienes nic stracic z szybkosci a powinienes zyskac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ok dzięki wielkie soltys Planuję masę bez zbędnego tłuszczyku sądzę że jak zmasuje te 17-18kg (choć łatwo nie będzie) to strzele redukcje i zostanie gdzieś waga powyżej 80kg... Dziś ławka przyszła, na stojaki gryf i obciążenia jeszcze muszę trochę poczekać ale sądzę że nie długo zacznę z powodzeniem ćwiczyć. Soltys jakiś znajomy pisał mi ostatnio że oscylujesz w granicach 95cm dosiężnego potwierdzisz info ?

EDIT: Przy dobrej diecie gainer jest wskazany jeśli chcę osiągnąć taki cel ?

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-03-26 21:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no cos kolo tego powinno byc, ostatnio troche dosiezny poszedl do gory ale nie mierze takich rzeczy. Dwoma z miejca na luzie wsadzam, moze jak skonczy sie sezon powalcze o cm, na razie sa wazniejsze rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Gratulacje i życzę dalszych sukcesów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium