SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zacznij cwiczyc cale cialo, co to za chlop co 67 kg wazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
No panowie :D byłem na złomowisku i zarobiłem 160 zł :D teraz tylko szukać oferty fajnej i kupuje obciązenie :)
btw- na złomowisku nie mieli zadnego obciązenia :/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5480424 tanio i solidnie wykonane :)

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
No dzisiaj miałem dobry trening. MC 110kg 5razy, power clean 65kg 4razy i push press 50kg 4razy. I co o tym sądzicie?? jeszcze tydzień i robie tydzień wolnego. Waże obecnie miedzy 75-74 kg, a u Was jak wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Biorąc pod uwagę że ćwiczysz dopiero 1,5 miesiąca to genialne wyniki. Jak zaczynałem trenować na siłowni MC to ledwo 70kg potrafiłem poprawnie w serii zrobić Teraz przy wadze 77 robię 150x4.
Power Clean też solidnie u Ciebie, ja obecnie po ponad roku treningu serię kończę 85kg

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-03-23 21:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
kuubaz troche nie rozumiem tego cennika tam :D 4zł za 8 kg ale z dostawą 26 , to samo za 4 kg obciazenie - wtf ? o.O możesz mi to jakos po kroć wytlumaczyc :D? bo jak tu slysze ze ludzie w poltora miesiąca robią takie wyniki too...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
Dzięki, musze jeszcze w przysiadzie troche popracować bo 120kg wziąłem ale nie na pełne. Obecnie atg robie ze 100kg w ostatniej serii. Myśle że jak odpoczne tydzień to 110kg w atg pójdzie jakos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
możecie mi podpowiedzieć czy czegos nie zmienić w treningu na nogi ? Nie chodzi mi o ćw ale o liczbe powt. czy obciążenie .
Przysiady - 4 serie - 1 - 30% obciążenia, 2- 50%, 3-60%, 4 - 75-80%
Wykroki - 3 serie - zarzucam mało bo jakieś 40 % i robie 16 wykroków w serii po 8 na każdą nogę.
Kolejne ćw na ścięgna ze stronki od Marcina Gortata i to robie tak jak on tam napisał to do tego się nie czepiam już.
No i wyskoki z hantlami. 2 hantle po 5 kilo i wyskoki. Coś takiego



Co do dyskusji to ciekawy jestem ile taki T dub musi brać w przysiadzie :)

Zmieniony przez - Jennings w dniu 2012-03-24 09:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
U mnie jednak ciąg dalszy walki z kolanem w czwartek idę do ortopedy dowiem się coś więcej, w poniedziałek podczas zwykłego dwutaktu coś mi chrupnęło w kolanie i od wtedy noga jest niestabilna tj. ucieka do przodu podczas chodzenia. Zaleczyłem kolano skoczka i prawdopodobnie teraz jakiś problem z więzadłem jest :-/ także teraz można się uwsteczniać 8 miesięcy treningu pewnie pójdą na marne...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Papryka Ty masz przerąbane ... niedawno wyleczyłeś kolano skoczka i juz kolejna kontuzja ;/ przewalone ... a odpowie mi ktoś na to pytanie dotyczące tego allegro ? thx :d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium