SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679




spójrzcie od 3:16 jak przysiady ze sztangą wykonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
tyle że to nie są przysiady, to raczej dynamiczne ćwierć siady z dużym ciężarem do stania na palcach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
juz dawno stwierdzilem ze siatkarze trenuja czasem jak idioci...
widze to u siebie jak trener bierze chlopakow po 2 godzinach na silownie...kazdy macha co chce...a wiekszosc siady mniej glebokie niz cwiercsiad na suwnicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
poza tym widać że filmik kręcony pod wywiad i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, filmik nakrecony by bylo. Nie ma co do bani brac nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


trochem niezadowolony bo czulem 150x5 a odpuscilem po ;/ pozatym glebokosc srednia.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
mimo wszystko, ciężar konkretny, gratuluję ;) widać, że lekko szło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Siemanko panowie widzę że wszyscy aktywni a więc pytanie mam, moje wymiary na stan obecny to 183cm 70kg równe i teraz chciał bym zwiększyć masę & zwiększyć wyskok. Wiem że 1 z 2 nie idzie w parze dlatego spytam czy po załapaniu masy w moim przypadku 80kg z niskim poziomem bf był bym w stanie wykonywać trening na wyskok bez żadnych problemów przy takich rozmiarach ? Moim celem jest jeszcze podskoczenie kilku cm ponieważ chcę grać w roli Rzucającego Obrońcy rola rozgrywającego nie bardzo mi idzie, natomiast bardziej sprawdzam się w tej pozycji Buduję własną siłkę na strychu, zamówiłem ławkę z marbo, póki co mam drążek, poręcze do dipsów, hantle 2x10kg, obcenie planuje dokupić stojaki osobne wraz ze sztangą i obciążeniem coś koło 100kg (wszystko z Marbo) dlatego też do wakacji myślę że wszystko uda mi się załapać Nie wiem panowie czy wraz z treningiem na masę mógł bym łączyć trening na wyskok ? Doradzicie mi coś błagam Was Może jakiś specjalny plan ? Sprzęt do wakacji mieć będę, na tą chwilę dużo się rozciągam pije tran zwisam z drążka przy 183-5cm mógł bym swobodnie grać w roli Rzucającego Obrońcy? Będę wdzięczy na pomoc pozdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
"zwiększyć masę & zwiększyć wyskok. Wiem że 1 z 2 nie idzie w parze"

Nie masz racji, robisz masę robisz progres w siadach i innych ćwiczeniach rozwijających skoka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
jeśli z masą idzie także odpowiednia siła to wszystko jest ok. Planu nie trzeba jakoś specjalnego do tego, bardziej z dietą musisz pokombinować.
Hadzbe a dla Ciebie <DUŻY KOP> bo odpuściłeś sobie... te 150x5 było w Twoim zasięgu!
btw. bandaże na kolanach od konkretnego ciężaru zakładasz czy przy każdym treningu?

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2012-03-19 21:10:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium