SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Hadzbe co myslisz o tym filmiku co wrzuciłem - opłaca sie to robić ? może sa jakies inne cwiczenia które mozna robic, no i po ile tego robić ? xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
oplaca;) robilem na tamtych wakacjach...na skoka z 1 nogi podstawowe cwiczenie to przeskoki w roznych wariantach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wsn123 ten filmik co wyslales jak najbardziej dobry, koles cwiczyl w przeszlosc skok w dal i trojskok takze ta plyometryka glownie na wyskok z jednej nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
A macie jakiś filmik z plyometryką pod wyskok z dwóch nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
To myslisz Sołtys, że przydadza sie ćwiczenia z tego filmiku na wyskok do siatkówki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
mam niecałe 15lat na siłkę trochę poczekam, ale czy mogę wykonywać te ćwiczenia plyometryczne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powoli mozesz juz wprowadzac silownie, cwiczenia plyometryczne tez ale nie takie jak depth jumps
co do plyo i dwoch nog, podstawa to: skoki do obreczy z miejsca, depth jumps, plotki, skoki z pilka lekarska do obreczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Soltys,
pytanko do Ciebie:
po jakim czasie od rekonstrukcji wiązadła zacząłem intensywniej ćwiczyć ze sztangą (chodzi mi o konkretniejsze już ciężary zmierzające do podnoszenia rekordu w siadzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
szczerze Ci powiem ze nie pamietam, ja mialem pobierany przeszczep z wiezadla rzepki i mialem problemy z tym....takze jesli nie bedzie u Ciebie problemow z wiezadlem rzepki to szybciutko, 3-4 miesiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
we wtorek wybywam do szpitala i wszystko się okaże
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium