SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Ponawiam pytanie. Kończę za tydzie program tutaj kiedyś podawany, ten 3dniowy. 8 tydzień. Robię tydzień przerwy i zaczynam znów cykl 8 tygodniowy z tym że pomyślałem o zakupie kreatyny oraz białka. Jakieś propozycje? Co najlepiej i ile razy? Jestem totalnie zielony w tych sprawach.

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
obczaj dział odżywki i suplementy, ułóż dietę i tam na pewno ci pomogą :)

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
kreatyna 5g rano, 5 g po treningu, w nie treningowe 5g rano, 5g po 8 godzinach, białko wg braków w diecie, lub porcja godzinę po treningu i w czasie najdłuższej przerwy między posiłkami i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
co jest dobre na zwiększenie regeneracji mięśnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
dużo snu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
rozciąganie po treningu, magnez, generalnie minerały i witaminy i jw dużo snu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Prysznic ciepły/zimny, dla hardkorów nacieranie śniegiem (w dziale dla 3boistów jest osobny temat o regeneracji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
ja uwielbiam saunę zasypia się po niej jak dziecko a na 2 dzień jak nowy, wtedy usuwane są z organizmu toksyny itd...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
kurde, skonczylem 3 tydzien treningow, i dzisiaj bylem na orliku i bez kitu nie odczuwam jakiejs poprawy wyskoku, niby troche tak bo pakuje z naskoku jedna reka, ale wczesniej tez mi sie udawało.. czy to kwestia malych wynikow w siadzie ? odczuje roznice dopiero po skonczeniu 8 tyg cyklu ? siad to jestem lamusem bo zaczalem sobie spokojnie na poczatek od 50% ciezaru ciała (ok. 40kg) teraz jestem na 62 kg caly czas to malutko wiem, ale mam nadzieje ze jak dojde do 1.5 raza ciezaru swojego ciała to bedzie kozak ;d co myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
3 tydzień to ledwo zacząłeś, trenuj i nie oczekuj że w kilka tygodni winde zrobisz ja zrobiłem z 10 cm ale to trwało pół roku...

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium