SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie typowe 5x5 sie nada. Przy tricepsie i bicepsie zostalbym na "normalnym" powtorzeniach (ryzyko kontuzji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
to dzieki bo nie wiedzialem czy dobrze robie siłe. czyli klata i barki 5x5 progresja duzy ciezar,a biceps i triceps jak proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przy barkach proponuje push press dla wyciskania 5x5, biceps i triceps 12-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
ok,dostosuje sie. a jeszcze mam watpliwosci, bo w atlasie - http://www.kulturystyka.pl/atlas/zasady_treningowe.asp jest napisane zeby nie cwiczyc łydek i ud w odstepie jednego dnia, a ja 3 razy w tygodniu gdzies tam te lydki wplatam. i pytalem juz wczesniej, czy lepiej robic 2x20 dwoma nogami czy 2x10 na jedna noge 10 na druga? zalezy mi tez troche na wyskoku z jednej nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
70% wyskoku to czwórki, dwójki, posladkowe, grzbiet i brzuch także za bardzo się nie skupiaj na łydkach

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
raz w tyg lydki starcza, lepiej kazda noge z osobna. 3x20 na noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Sołtys dzisiaj ćwiczyłem 1 dzień z planu z treningu z tą swoją kontuzją no oczywiście tak na 70% możliwości i nie robiłem jump squad. Nie boli to kolano jakoś bardzo bo cały czas ćwiczę VMO, kompresy żelowe zimne. Myślisz że takie ćwiczenie źle wpłynie na to kolano? Bo podczas treningu nie czułem że np odciążam jedną nogę kosztem drugiej?

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Jesli nie boli to cwicz wzmocnisz VMO, zniknie stan zapalny przy rzepce wrocisz spokojnie do skakania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
No straszne opory mam przed skakaniem chodzę na zajęcia ze specjalizacji z koszykówki to dwutakt robię na drugą nogę z dwóch też skakam jak emeryt oszczędzam jak mogę kolano

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
masz opaske pod rzepka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium