SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dla mnie osobiście to sprawia problem bo trzeba się ostro rozgrzać przed treningiem, a w lato mam 5 minut rowerkiem do boiska i mam wstępną rozgrzewkę hehe

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Przed treningiem owszem, sprawia to jakiś problem, nawet jak siedzisz na ławie na zmianie to trzeba się "dogrzewać" :/ Ale ogólnie jakoś korzystnie ten mróz wpływa na moje kolana :)

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja tez generalnie wole cieplo;)
jak jest 30 stopni na polu...jestem tak rozgrzany....potem chwila rozgrzewki i plone...moje stawy idealnie dzialaja przy wysokiej temperaturze;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię plyo, pompki na jednej i podciąganie przy takim mrozie, ale nie czuję różnicy w porównaniu do treningu w normalnej temperaturze. A nogi masz bardziej świeże może przez to, że jak wchodzisz z takiego mrozu do ciepłego pomieszczenia, to krew zaczyna Ci szybciej krążyć i się szybciej regenerujesz, tak mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
generalnie hartowanie organizmu na mrozie wpływa bardzo dobrze na naszą wydolność. Znam ludzi, którzy w okresie zimowym biegają po lasach i w ten sposób budują swoją kondycję, powietrze świetnie działa. Możliwe, że tak to na Ciebie działa Seb :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Tak tylko na początku sikasz krwią jak np robisz 15 km może to śmieszne ale prawda:P

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kumpel trenuje wyczynowo bieganie i mówił mi, że najrzadziej chorował wtedy, kiedy biegał przy -20st mrozie. Muszę go spytać, czy miał jazdy typu sikanie krwią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nawet nie chcecie wiedziec ile dzisiaj sieglem:)
powiem tyle ze rekord i IM BACK!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
chcemy wiedzieć :D ile Damian - 355-360?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
350

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium