SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
byłem u lekarza. usg jednak nie zrobił. powyginal noge i stwierdził, że nic nie ma urazu. stwierdzil ze nie jest to kolano skoczka, ze kolano skoczka moglobyc duzo wczesniej zaraz na początku, teraz efekty przeciażenia tylko. powiedzial ze po zabiegach fizykoterapii rower, siłownia i wracać do sportu. generalnie zachwalił moje nogi odrzucając całkowicie problem mięśniowy. diagnoza optymistyczna aczkolwiek przyznam że spodziewalem sie konkretniejszych uwag, choć jeśli to ma pomóc to czemuby nie. do polowy lutego jestem out of game i pozniej wracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
nie oczekuj od lekarzy w Polsce konkretnej diagnozy;P chociaż jak pójdę do orto z usg zrobionym, to chcę wiedzieć co konkretnie mam robić, a nie zabawy w ciuciubabkę i zgadywanie jakie by zabiegi rozpocząć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
wiem że nie w temacie ale panowie głosujmy przeciwko !!!Być może będzie referendum narodowe http://www.jestemprzeciwacta.pl/ 

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Tak jak pisałem 2tyg temu, doznałem kontuzji prawej nogi, a dokładniej naderwanie mięśnia czworogłowego prawego uda (według chirurga...) Dziś byłem u ortopedy... Uszkodzenie łękotki i wiązadła krzyżowego... Skierował mnie na zabieg na środę... Polska medycyna jest zarąbista....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Wiecie moze od czego mogę mieć problem z biodrem ? Robie trening na wyskok a w tym roku ukoncze 18 lat czy jest to spowodowane tym, ze za wczesnie zaczalem cwiczyc na wyskok ? Czy raczej dlatego, ze codzennie mam trening ? ( pon,sro wyskok; wt,czw,pt trening kosza; sob,ndz mecz koszykowki )

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dythican- no niestety, najbardziej martwić może jednak to ze dzisiaj nawet idac na prywatne wizyty słono płacąc za nie nie masz gwarancji czy lekarz odpowiednio Cie poprowadzi. paranoja jednym slowem.

jordan1990- byc moze przeciazyles lekko biodro, odpocznij trochę, kilka dni, kiedys mialem powazny uraz biodra bo nie moglem sie od ziemi oderwac tak bolalo- 2 tygodnie nie trenowalem i biodro jak nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
juz mase czasu tydzien u mnie wyglada tak:

poniedzialek: sila nogi
wtorek: siata
sroda:wsady
czwartek: siata
piatek: silownia plecy rwanie

i myslalem ze plyo nie ma gdzie tu wcisnac.
ale ostatnio w niedziele robie od 3tygodni...i panowie...naprawde ruszylo....sila ktora zrobilem zaczyna miec odzwierciedlenie w wyskoku:)
juz korby z narzutu i reki itd krece znowu:) zaczalem skakac w pelnym biegu znowu i na takim luzie...jednak bez plyo ani rusz:)

teraz bede musial cos zmodyfikowac bo zaczynam grac w turnieju w siatke w niedziele do konca marca;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Panowie , co sądzicie o A6W w połączeniu z treningiem na wyskok ? Jest to odpowiednia forma robienia siłowo brzucha,czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a6w wogole nie jest cwiczeniem silowym brzucha;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch siłowo możesz ćwiczyć unoszeniami nóg w zwisie 5x5. Hadzbe - dzięki za info, wiem, gdzie leży przyczyna mojego słabego wyskoku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium