SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja wolałem całkiem odpuścić bark, więc nawet nie robię teraz dynamiki, tylko siłę, wolę zaleczyć porządnie... 3mam kciuki, żeby Ci się udało nie popsuć ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
az mi sie chce do tej Pani isc;D
na zywo petarda jeszcze w tych swoich spodniach dresowych;p
a jej mina jak mi kazala napiac miesien to zrobila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
nieźle Hadzbe ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dzieki Seb za odpowiedz, musze przyznac ze zdiagnozowales moj uraz.
bylem u ortopedy dzisiaj troche juz mzona powiedziec załamany, stwierdzilem ze ide i juz, a do tamtego moze pojde, w kazdym badz razie wymacal dokladnie dotykal, ruszal noga i dotykajac miejsce i uwzgledniajac to ze mam to od poltora miesiaca stwierdzl ze to wczesne stadium tego urazu czyli kolana skoczka i mozna wyleczyc odpoczynkiem calkowitym- zalecił rower i basen i zapisal fizykoterapię na ktora chce sie niezwlocznie udać bez wzgledu na koszty bo jestem zdesperowany. w kazdym badz razie podniosl mnie na duchu. powiedzial ze objawy i bol nie jest typowo dla jakiegos naderwania itd, generalnie na jakis czas zalecil zaniechania siłowni. podnioslo mnie to na duchu i wiem co mam teraz robić, koniec wzmacniania mięśni bynajmniej narazie i zobaczymy co zabiegi dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Maverick, jak masz skierowanie, to zabiegi za free są, więc spoko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
no tak ale nie wiadomo ile trzeba czekać w sumie, czy sie myle i ze skierowaniem ide odrazu bez kolejki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no niestety, musisz zapytać, może akurat kolejek nie ma u Ciebie, ja musiałem czekać, ale dowiedz się, może akurat się uda ze skierowaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Mav ja mialem skoczka w 2 gimnazjum:)
magnetrocnic,laser,jonoforeza daly rade;)
mialem zwolnienie nawet z roku calego ale nie pokazalem tylko skakalem z tym bolem:) nie boj zaby.....kiedys zapomnisz ze wogole cos miales;)
czas czas i odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mam nadzieje ze teraz czas wlasnie i fizykoterapia bedzie zbawiennia.
nie jestem generalnie zmartwiony, bo chce wyleczyc i kazdy czas jestem w stanie poswiecic, ale martwi mnie ze ogromna praca jaka wkladalem kazdego dnia w poprawe wyskoku, lapanie techniki ktorej sie caly czas ucze przy wsadach bo dopiero od wakacji zaczalem wsady na wymiarach , ze pojdzie to troche na marne, to mnie najbardziej boli bo reszta sie nie przejmuje, sezon praktycznie mam z glowy, ale wlasnie ten wyskok martwi i smuci, ale coz coś za coś, wiosna bedzie pracowita jak juz sie wylecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mav...szybko sie do tego wraca;) marzec nie moglem dac wsadu czerwiec szalalem po konkursach wsadow;p wiec jeszcze pol roku wiesz jaka petarde z siebie zrobisz jak wyleczysz;)?? ja sie tam nie przjmuje juz... jakis czas temu wsadzalem jak chory a ostatnio standard;p ale wiem ze potem moment i wroce jeszcze silniejszy:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium