SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie na drążku

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Witam,
chciałbym się zapytać o jedno z ćwiczeń na drążku ,nie wiem jak się ono nazywa dlatego przedstawie je o to tym filmie z youtube, między 1:47 a 1:55 :




Chodzi mi o ten wyprost całego tułowia w powietrzu z utrzymaniem się na drążku, chce się tego nauczyć tylko nie wiem jak i od czego zacząć.

Z góry dzięki na informacje ;)

Pozdrawiam,
Fiery.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4699
ćwiczenie to nazywa sie Full Front Lever tutaj masz poradnik i ćwiczenia pomocne, przy tym ćwiczenia trzeba mieć bardzo silny brzuch i prostowniki staraj się je wzmacniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4699


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
aa rozumiem, umiem już zrobić bez problemu świece na ławce tą trudniejszą wersje z unoszeniem całego tułowia w oparciu na barkach ,myślę że to idzie w dobrym kierunku.

Pozdrawiam,
Fiery.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA CREATRIX

Następny temat

Mass XXL opcja podzielenia na smaki

Wiecej