SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ćwiczenia na wyskok

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59196

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1754 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12547
jednym slowem zal.pl trening do dupy :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
CZy ten program nadaje sie tez do siatkowki?? poprawia wyskok po jakim czasie bo ja chce cwiczyc tylko 3 razy w tygodniu bo reszta dni mam zajetych siatkowka:)Sama gra w siatke tez wyrabia wyskok czy raczej slabo?? Teraz mam 192cm wzrostu 91kg wagi 27 lat zasieg stojac rece wyprostowane 246 i doskocze z 2 nog z miejsca do obreczy kosza i dotkne ta reka co atakuje to slaby mam wyskok czy taki w miare??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Wiem ze to stary art ale mam pytanie odnośnie wyskoku. Czy ćwiczenie takie jakwyprosty nóg na maszynie (w siadzie) zwiększa mój wyskok czy moze go jednak pogorsza? Prosze o odp jakiegos speca w tych sprawach.
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 337 Napisanych postów 37285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125335
wyprosty wiele Ci napewno nie pomogą- proponuje poszukać dobre art. na ten temat, zamiast odświeżac tematy stare i nie za dobre raczej- choć nie czytalem go dokładnie.
wziąwszy jednak pod uwage "wiek posta" i wypowiedzi to myslę, ze odświerzyłes go nirepotrzebnie.

zatem go zamykam1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

grube nogi , trening na redukcje ...

Następny temat

Pomiar tkanki tluszczowej

Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Legalne biszkoptowe "Rafaello" Legalne biszkoptowe "Rafaello"