SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na nogi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
Witam
Ostatnio ułożyłem sobie plan na całe ciało ale nie mogę znaleźć ćwiczeń na uda i łydki a mam do dyspozycji tylko 15 kg hantli
Robiłem Wykroki z hantlami ale nie czułem zmęczenia mięsni i bolały mnie kolana
Ćwiczę na masę
A jeśli chodzi o łydki to mógłbym robić ośle wypiecia ale nie mam podstawki pod stopy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
Zapomniałem dodać że ćwiczyłem tez dwugłowe ud a było to ćwiczenie z filmu poniżej tylko ze wodę zastąpiłem hantlami 2x7,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Przysiady z dziewczyną albo koleżanką na plecach :) Ewentualnie konkretny kolega jak mało dziewczyna waży ^^ U mnie się sprawdza kumpel który waży 105kg aczkolwiek trochę mało, a na siłkę czasu aktualnie nie mam, lepsze to niż nic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
przysiady jednonoz, syzyfki, przysiad bulgarski, zuraw, dzien dobry, zbieranie grzybkow, mcnpn

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wbrew pozara mozna dojechac nogi na wiele sposobow bez wielkich ciezarow:)
jeszcze mozna uzupelnic na koniec izometryka by "podpalic" troche miesien heh

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
Na Czteroglowe będę robił przysiad bułgarski a na dwugłowe żurawia, a co z łydkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
A co do ćwiczeń izometrycznych to napisałeś o nich dlatego ze czuć po nich palenie mięśni czy zeczywiscie coś dają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4087
jak dobrze słyszałem stosuje się je po urazach kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
edytuj posty.
nie tylko izometryka ma wykorzystanie w rehabilitacji.

najlepiej jakbys rozpisac caly plan
wspiecia na jednej stopie mozna robic na lydki z hantelka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie brzucha, zrobienie reszty 15lat

Następny temat

co dokupic?

WHEY premium