SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na mięśnie brzucha.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2713

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

13

Waga

Dawno się nie ważyłem, a waga zepsuta, ok 43-46

Wzrost

155

Staż treningowy

2mies.

Obwód pasa

.

Obwód klatki piersiowej

.

Obwód uda

.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

WF w szkole, siatkówka, piłka nożna, koszykówka [2x tygodniowo] i dużo jeżdzę na rowerze.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak.

Stan zdrowia

Bardzo dobry.

Preferowane formy aktywności fizycznej

Dowolny.

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak.

Wrażliwość na stymulanty

Brak.

Możliwosci finansowe

Średnie,

Cel/problem/opis

Witam! Proszę o pomoc! Więc chciałbym sobie wyrobić mięśnie brzucha, robię od początku wakacji co dwa dni brzuszki w seriach, ok 50 ale efekty marne. Troszkę jakby mi brzucha ubyło ale po mięśniach nie ma śladu. Jakie by były dla mnie dobre ćwiczenia na m
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Cel/problem/opis:Witam! Proszę o pomoc! Więc chciałbym sobie wyrobić mięśnie brzucha, robię od początku wakacji co dwa dni brzuszki w seriach, ok 50 ale efekty marne. Troszkę jakby mi brzucha ubyło ale po mięśniach nie ma śladu. Jakie by były dla mnie dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha i trochę na bicepsy?[żebym miał więcej siły, moim marzeniem jest zostać wrestlerem WWE]. Trenuję w domu, nie mam żadnego sprzętu, mam 13 lat.
Zdjęcia niezbyt wyraźne, jutro wrzucę lepsze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
https://www.sfd.pl/Brzuch_w_8_minut__trening_ABS-t824041.html

Nic więcej, za młody jesteś. Wrestlerem ? To raczej nie w Polsce, a na zapasy się zapisz, świetny wiek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
uprawiaj sporty rozne sporty takie jak basen, bieganie, koszykowka ogolnorozwojowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
O, o tym ABS nie słyszałem. Więc będe robił A6W, brzuszki i ABS, a coś na siłę? Bo nie jestem zbyt silny, znaczy słaby też nie, taki średni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie dla Ciebie cwiczenie ukierunkowane na sile , za mlody jeszcze jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
za młody? Jakieś lekkie chyba przecież mogę? Nie wiem, pompki, podnoszenie się czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
jak chcesz robic a6w abs i brzuszki ?? abs 2 razy w tygodniu jak najbardziej ci wystarczy , podciagac mozesz tez zacząć sie uczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
nie wiem, chyba normalnie? Np Abs poniedziałek środa A6w Piątek Brzuszki Niedziela Abs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
nie za duzo , rób 2 razy w tyg abs i wystarczy.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Chciałbym szybkie efekty ;d Poniedziałek Środa Piątek i weekend wolny powinien starczyć mięśniom dzień odpoczynku i w weekend 2 dni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
ale o jakie efekty ci chodzi ?? masz 13 lat 46kg wagi 2 razy w tyg wystarczy ,masz duzo czasu jeszcze przed Toba w takim wieku nie obciazaj organizmu zadnymi cwiczeniami siłowymi, duzo sie ruszaj uprawiaj sporty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta. Start!

Następny temat

Thermo speed extreme - jak dawkować

Wiecej