SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
Witam czy zna ktoś jakieś ćwiczenia na brzuch a dokładnie na rozciągnięte mięśnie brzucha żeby je wzmocnić na rehabilitacjach się to robi.
Wizytę u rehabilitanta mam za tydzień a chciałem trochę poczytać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Poczekaj na wizytę u rehabilitanta - z jego pomocą dobierzesz odpowiednie ćwiczenia.
Zapraszam do naszego Atlasu Ćwiczeń:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
Proponuję też przeczytać: https://www.sfd.pl/MIĘŚNIE_BRZUCHA_ARTYKUŁ-t832748.html
I obyś trafił na jakiegoś normalnego tego rehabilitanta- powodzenia :)

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
Normalny jest ;D Bo my teraz zajmujemy się mięśniami przykurczonymi no i tak tylko chciałem poczytać jak wzmocnić brzuch. A w atlasie są ćwiczenia na kaloryfer który mam :) Chodzi mi o inne wzmocnienie brzucha. Ale dziękuje za pomoc a artykuł przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Trzymaj się zaleceń rehabilitanta odnośnie ćwiczeń wzmacniajacych. Jeśli chcesz poczytać to poszukaj Trening CORE stabilności ogólnej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy po treningu

Wiecej