SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dla kobiet na pozbycie się tłuszczu z okolic brzucha, ud i pośladków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 402
Witam wszystkich
Temat założyłem ze względu na osobę z którą jestem. Wiem że bardzo się wstydzi tego, że niestety gdzie nie gdzie ma za dużo tłuszczyku, ale przez długi czas wstydziła się też przede mną, a samej było jej trudno znaleźć odpowiednie źródła do pomocy. Po długich namowach udało mi się przekonać ją do mojej pomocy i po poszukiwaniach niestety jestem bezradny... Myślałem, że jeśli przejrzę pare, parenaście tematów odnośnie fitnessu to będę jej mógł zaproponować coś sprawdzonego. Niestety, za bardzo mi na niej zależy i nie chcę żeby robiła sobie tymi ćwiczeniami jakąś krzywdę, a sam odpowiedniego treningu nie potrafię ułożyć. Tutaj zwracam się do was o pomoc. Pomożecie w znalezieniu odpowiedniego treningu dla mojej lubej uwzględniając przy tym okolice brzucha, ud i pośladków? Luba woli raczej ćwiczyć w domu, posiada skośną ławeczkę i parę hantelków z różnym obciążeniem od 1kg do powiedzmy 15kg, i expander. W soboty chodzi na basen i tu myślałem o treningu HIIT tylko znowu nie wiem w jakiej wodzie: ciepłej czy zimnej? Jak powinien wyglądać trening ze względu na długości i czas odpoczynku oraz szybkość przepływanych basenów. A tak btw czy słyszeliście coś o diecie Dunkana? Jakaś tylko białkowa i ponoć działa, można schudnąć, tylko boję się o organizm skoro je się tylko białko przez parę tygodni. pozdrawiam i z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja polecam zapisanie się na aerobik - lekcje ABT: to skondensowany zestaw ćwiczeń dokładnie na brzuch, pośladki i uda, którego nie da się raczej zrobić w warunkach domowych ze względu na konieczność dużej mobilizacji, przezwyciężającej nieuniknione dolegliwości ze strony katowanych mięśni

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 402
Dzięki. A co myślisz o diecie Dunkana, czy jakoś tak, jako wspomagacz w chudnięciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Generalnie każda dieta jest dobra, bo wszystkie zadziałały u większej liczby osób niż autor problem tylko w ścisłym przestrzeganiu - "no przecież taki mały kawałek serniczka nie może ci zaszkodzić"

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 350
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konieczna redukcja ?

Wiecej