SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia - trudne pytanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Czy są dobre ćwiczenia aby zwiększyć wytrzymałość więzadeł w kolanach?

Chciałbym przez rok rozwinąć sobie dobrze mięśnie w nogach tak aby jak najbardziej chroniły i "stabilizowały" (?) kolano żebym mógł rozpocząć treningi tajskiego boksu. Jestem po 2 operacjach więzadła krzyżowego po kontuzji uzyskanej podczas gdy w piłkę nożną.

Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
logpro

Jeżeli po operacji nie ma przeciwskazan z medycznego punktu widzenia

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
własnie sie tego obawiam, że to nie jest zbyt dobry pomysł.. aczkolwiek operacje robił mi wybitny specjalistą najnowoczesniejszą techniką ówcześnie ( było to około 4-5 lat temu ).

mam jednak problem ze nogi do końca zgiąć nie moge. nie odczuwam przy tym bólu ale w stawie nie mam takiego "ruchu" jak zdrowa noga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
logpro

W takim razie proponuje ci zebrac serie dokumentów z przebiegu całego urazu i wybrac sie do specjalisty na diagnoze co i jak z nia jest jakie ćwiczenia wykonywac jakie nie.

zdrowie najwazniejsze , co ci z tego że ruszysz jakiegos sportu na chwile i bedzie kraksa. diagnoza terazniejsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy by Dr.Crash - redukcja

Następny temat

trening radka S.

WHEY premium