SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Poszukuje jakiejś stronki z przedstawionymi ćwiczeniami i zaznaczonymi mięśniami które pracują. Widziałem kiedyś takie coś ale nie mogę tego znaleźć. Wpisywałem w wyszukiwarkę różne hasła ale to nic nie dało, przeszukałem dużo postów itp. i nie ma :(
Pomóżcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
http://www.nasportowo.webpark.pl/atlas_cwiczen.htm

to jest też całkiem fajna strona ;]

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Widziałem atlas ale to nie to brat miał wydrukowane takie że był naszkicowany gościu i wykonywał ćwiczenie i na czerwono zaznaczone mięśnie które się ćwiczy. Jeśli nikt nie znajdzie to trudno ale na obrazku lepiej wchodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
No to masz tam opisane to właśnie. Na początku masz dokładnie opisane gdzie leżą jakie partie mięśni i jak sie nazywają, a potem opisane ćwiczenia i już tylko na partie działają (sama nazwa). Poczytaj troche ;]

Przykładowo: Wybierasz mięśnie naramienne -> następnie czytasz dokładnie na jakie partie sie dzielą, np ciebie interesuje tył barków czyli tylnie aktony -> potem czytasz ćwiczenia i masz tam tylko napisane już że np działają na właśnie tylnie aktony barków (a już wiesz z tego co wczesniej przeczytałeś że chodzi o tył barków czyli to co Cie interesuje)... I tak szukasz ćwiczeń :P ;]

Zmieniony przez - Kokos93_xD w dniu 2008-12-25 22:35:52

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
poszukaj na forum w wyszukiwarce powpisuj rozne frazy, ktos kiedys dawal takie obrazki ( nie wiem czy napewno ale wpisz szukajac po autorze- SizeXL -on cos chyba takiego dawal dawno temu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Poszukam jeszcze jak nie znajde to trudno poradze sobie. Dzięki za pomoc chociarz się wszystkich nazw mięśni nauczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no oto mi chodzilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening domowy

Następny temat

krotkie pytanie szybka odp sogi

WHEY premium