SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia,którch należy unikać

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
Witam
Jakich ćwiczeń należy unikać żeby nie pogłębiać wad sylwetki - szerokiego brzucha i bioder? A jakie ćwiczenia i plany treningowe są preferowane?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie chcesz jeszcze bardziej poszerzyc sie w talii ?
Ciezko jest wyeliminowac cwiczenia ktore wplywaja na taki wyglad sylwetki, poniewaz wiekszosc cwiczen podstawowych i zlozonych wplywa na okolice talii. Ponadto jest to uwarunkowane budowa szkieletowa i genetycznymi uwarunkowaniami w budowie miesni. Sa szerocy i wascy w talii i niewiele tutaj zmienimy. Najlepszym rozwiazaniem jest rozbudowa gornych parii tulowia, szczegolnie plecow i barkow optycznie poszerzajacych sylwetke.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
unikac cwiczen na skosne brzucha[tzn nie rozbudowywac ich]
oraz odwodziciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
heh..tez mam z tym spory problem jestem tak zbudowany ze jestem baardzo szeroki w biodrach co wqurwia mnie niesamowcie..mase lapie b szybko nie zawsze ta co bym chcial ;/ rzeczywiscie zostaje tylko poszerzac na maksa plecy i dobrze rozbudowac boczne aktony barkow...z przodu jeszcze jakos wygladam ale z tylu to tragedia...odwrocone V =/ to co mam zrezygnowac z martwych ciagow i przysiadow skoro takie cwiczenia rozbudowuja dupe i biodra? =/

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No wlasnie ty kazdy z takimi warunkami ma dylemat Ja ograniczam martwe ciagi i przysiady bo mi dupa rosnie w mig.
Żeby tak bice szly

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
hehe ja tez sie z tym zagapilem
a i genetycznie mam szerokie biodra i waskie barki
lipa, ale trzeba kombinowac jak genetyka wali w hooja :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
Obelix (ten od Asterixa) też miał ten problem ale za to jaki był silny!

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Ale on koksy brał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Zmieniony przez - Mariusz.K w dniu 2004-06-17 16:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
ale tyko raz i to jak był jeszcze młody.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie bral koksow , bo za mlodu przedawkowal ( wpadl do ampulki ) i teraz jest pod ich stalym dzialaniem w zwiazku z tym nie ma potrzeby zeby sie kłół , jak reszta galów robi kuracje ! zreszta sa stale kwasy o to , bo jak panoramiks przygotuje koksik , to obeliks tez by chetnie zarzucil a mu nie pozwalaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hiperlordoza

Następny temat

zmiana treningu

WHEY premium