SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Lukoluko
Fajne!!!! można urozmaicić pompkowe treningi.



No i własnie oto chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
panteon
No fajne wszystko, ale zatrzymuję się na poziomie podstawowym (czyli "2" z filmu).
I tak dużo na swoje barki wziąłem

Jak dojadę do pompek z 30s przerwy, to jeszcze będę musiał w seriach dokładać powtórzeń.
Czy ten program Wycwiela ma swój koniec??

Na razie nie kombinuję, ale filmiki zawsze warto pooglądać Będzie "na zaś"


Przypuszczam ze program Wycwiela nie ma końca bo zawsze jeszcze można coś poprawić czy dołożyć . A filmik zadedykowałem Tobie bo machasz te pompki na potęgę i tak jak piszesz: Będzie "na zaś". Bo pompki to taka "Niekończąca sie opowieść"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Wystartujesz w konkursie krata na lato ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
LiptonS
Wystartujesz w konkursie krata na lato ?


Na razie sie zastanawiam . Przy mojej obecnej sylwetce to szanse na sukces są mierne . Z drugiej strony w zeszłym roku zapowiadałem ze wystartuję i efekty będą lepsze . Było nie było jest jest to jakaś motywacja do odchudzenia i spalenia nadmiaru tłuszczu . Najgorzej z ułożeniem odpowiedniej diety . Na chwilę obecną, nie mówię tak, nie mówię nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
jsdolan5
panteon

Czy ten program Wycwiela ma swój koniec??



Przypuszczam ze program Wycwiela nie ma końca bo zawsze jeszcze można coś poprawić czy dołożyć . A filmik zadedykowałem Tobie bo machasz te pompki na potęgę i tak jak piszesz: Będzie "na zaś". Bo pompki to taka "Niekończąca sie opowieść"


Cwany, kilkoma linijkami wytycznych załatwił mi pompowanie do końca życia !!

Ty robisz wpisy po 200-300 pompek, nie ja!

O free style'u póki co nie myślę, ale pewnie będę urozmaicał. Na razie cel jest jasny - 6x18 / 30s przerwy i potem pewnie 6x20.. zobaczymy Nie będę tu tego rozwijał.





Ciekawe ile pompował, że tak wygląda
No i czy kółko ze stania zrobi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
jsdolan5
LiptonS
Wystartujesz w konkursie krata na lato ?


Na razie sie zastanawiam . Przy mojej obecnej sylwetce to szanse na sukces są mierne . Z drugiej strony w zeszłym roku zapowiadałem ze wystartuję i efekty będą lepsze . Było nie było jest jest to jakaś motywacja do odchudzenia i spalenia nadmiaru tłuszczu . Najgorzej z ułożeniem odpowiedniej diety . Na chwilę obecną, nie mówię tak, nie mówię nie


Chciałbym napisać, że będę dopingował, ale ... już dwa razy pisałem że będę dopingował i nic z tego nie wyszło. Znaczy się doping były, tylko z drugiej strony czegoś zabrakło

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
_Szajba_
jsdolan5
LiptonS
Wystartujesz w konkursie krata na lato ?


Na razie sie zastanawiam . Przy mojej obecnej sylwetce to szanse na sukces są mierne . Z drugiej strony w zeszłym roku zapowiadałem ze wystartuję i efekty będą lepsze . Było nie było jest jest to jakaś motywacja do odchudzenia i spalenia nadmiaru tłuszczu . Najgorzej z ułożeniem odpowiedniej diety . Na chwilę obecną, nie mówię tak, nie mówię nie


Chciałbym napisać, że będę dopingował, ale ... już dwa razy pisałem że będę dopingował i nic z tego nie wyszło. Znaczy się doping były, tylko z drugiej strony czegoś zabrakło


Szajba rozumiem że o mnie chodzi . Wybacz dziadkowi sklerozę , chyba za dużo sobie planuję na raz . Tym razem nic nie obiecuję życie pokaże co będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Co pokaże zobaczymy, tak czy siak dopinguję
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Nareszcie dzisiaj kolejny trening i radość z nabitych mięśni. Dzisiaj na rozruch pobawiłem sie trochę pompkami, a potem 2 super sety i coś na plecy .

Siedemnasty trening 6 tygodniowego cyklu
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 15 min

Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg,

Pompki różne,
- w sumie 89

Super set Arnolda
- Wznosy hantli bokiem w skłonie
- 10kg - 10p x 1s
- 10kg - 8p x 3s
- 10kg - 10p x 1s

- Wyciskanie żołnierskie sztangą
- 38kg - 10p x 1s
- 38kg - 8p x 3s
- 38kg - 10p x 1s

- Wznosy hantli przodem
- 8kg - 10p x 1s
- 8kg - 8p x 3s
- 8kg - 10p x 1s

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- 36kg - 10p x 1s
- 36kg - 8p x 3s
- 36kg - 10p x 1s

- Siedząc wyciskanie hantli
- 12,5kg - 10p x 1s
- 12,5kg - 8p x 3s
- 12,5kg - 10p x 1s

- Wznosy hantli bokiem
- 8kg - 10p x 1s
- 8kg - 8p x 3s
- 10kg - 10p x 1s

Trochę sobie dzisiaj zmodyfikowałem to ćwiczenie

Ćwiczenia na plecy
Martwy ciąg
- 68kg x 5p
- 108 kg x 5p x 4 s

Podciąganie na drążku - przerwy 30s, miedzy seriami 60s
2-3-4-4
2-3-4-4
2-3-4-4
2-3-4-4

Podciąganie sztangi nachwytem w opadzie tułowia
- 60 kg x 12p x 4s

Superset na ramiona i przedramiona
Uginanie przedramion ze sztangielką chwyt młotkowy
- 2 x 12,5kg x 10p x 5s
Dipy
- 10p x 5s
Uginanie przedramion ze sztangą nachwytem
- 20kg x 10p x 5s

Rozciąganie

Na koniec 2 filmiki nawiązujące do różnego rodzaju pompek na treningu. Tak mniej więcej wyglądają u mnie pompki na rozruch przed treningiem
Próba z klaśnięciem




A tu " wariacje z pompkami" aż mój operator na końcu spadł z krzesełka






Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-03-16 23:38:29

Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-03-16 23:38:45
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to poszalałeś Super, jest moc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium