SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę, ćwiczę mam dietę i nadal chudnę... pomocy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Witam. Ćwiczę stosuję dietę, którą uzupełniam ją suplementami i chudnę.. Otóż problem jest taki, że strasznie schudłem a na twarzy to już najbardziej. Moje ciało to teraz praktycznie same mięśnie tak jaki mi ojciec powiedział. Ładnie schudłem i mam wyraźiste mięśnie. Znajomi mi mówią, że strasznie schudłem. no i teraz coraz bardziej chudnę. Od ponad 2 miesięcy stosuję dietę która w przeliczeniu na dzień zawiera conajmniej 1800kcal białko 160-170g węglowodany 170-270g tłuszcze 20-40g ćwiczę 3 razy w tygodniu.
Stosuje amino anabolic 5500, hmb ,pure whey isolate 95 i profi whey mass
Mam 20lat Ważę 80kg wzrost 182cm praca siedziąca co drugi dzień.

Chciałem państwa zapytać czego mi brakuje skoro moja dieta jest bardzo urozmaicona i jest w niej dużo składników odżywczych???
Co mam zrobić teraz jakie wg państwa stosować suple i jaki ma być stosunek składników odżywczych na dzień jeżeli chcę teraz maksymalnie zwiększyć mięśnie i wyglądać konkretnie??? Proszę o pomoc.
Dlaczego tak np. schudłem na twarzy, jak temu zaradzić, bo już moje ubrania zaczynają robić się za duże???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dieta do poprawy!!gdzie tluszcze,przed treningiem gdzie wegle zlozone??pieczywo ogranicz rano daj platki owsiane,bialko pelnowartosciowe ma byc w kazdym posilku jogurt i bulka??to posilek,samo bialko to posilek??poczytaj troche na temat prawidlowego odzywinia i popraw diete

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-05-09 15:05:53

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-05-09 15:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zdecydowanie za malo kcal!!!!!!!!!

tluszczy masz malo co!!powinno byc ok.1-1,5g na KMC,wiecej weglz daj z 3g
bo jak sam piszesz nie masz sie juz z czego odchudzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chłopie to przy tej ilości kalorii którą dostarczasz można to nazwać prawie głodówką

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Tylko, że wiecie ja chciałem taki plan, aby trochę się odtłuścić i zarąbiste efekty. Marmuroiwy brzuch tylko, że teraz chcę przybrać konkretnie na masie, bo już odtłuszczenie mi niepotrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
'Od ponad 2 miesięcy stosuję dietę która w przeliczeniu na dzień zawiera conajmniej 1800kcal białko 160-170g węglowodany 170-270g tłuszcze 20-40g ćwiczę 3 razy w tygodniu.
Stosuje amino anabolic 5500, hmb ,pure whey isolate 95 i profi whey mass'

to chyba jesz tylko ten pure whey isolate i profi whey mass bo nie sa sie jesc 270g wegli 170g bialka i 40g tluszczy przy 1800kcal. chyba jakas marna prowokacja.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tylko, że wiecie ja chciałem taki plan, aby trochę się odtłuścić i zarąbiste efekty.

zdanie to mówi samo za siebie wiec zastanów się i nie ma co dyskutować głupio

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Tylko, że niewiedziałem, że będą takie tego efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Więc jaki mam teraz sobie trening wprowadzić. Chciałem maxymalnie zwiększyć mięśnie bez odtłuszczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ty wprowadź lepiej miche

proponuje b 2,2g na kg
tłuszcze 1,3g
ww 4-5 g na kg masy ciała tyle reszte czytaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
do 4lan: Właśnie mnie też to zdziwiło, ale to jest możliwe. Swoją dietę mam w pdf wszystko jest obliczone każdy jeden produkt jest zsumowana jesgo wartość odżywcza i po dodaniu tego wszystkiego rzeczywiscie tyle wychodzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
No tak. Tylko zwróćcie uwagę na to, że ja mam praktycznie siedzący tryb życia w wt. czw. sob. i nd. przebywam na krześle po 14godz. Więc może dlatego trener ustalił mi taki program.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bez ryzyka przytycia.

Następny temat

Pierś z kurczka!

WHEY premium