SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ĆWICZENIA NA KLATKĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Chcialabym dowiedziec sie,czy wykonuje wlasciwe cwiczenia.
Otoz,po kilku latach cwiczen na silowni rozszerzylam sie w plecach i w klatce piersiowej.
Kiedys zadalam tu pytania a pro pos cwiczen na te partie ciala w celu zwezenia.Jednak mam pewne watpliwosci, gdyz na zwezenie sie w klatce piersiowej (cwicze to, bo piersi poszly mi na boki) wykonuje takie cwiczenie:na lezaco,na laweczce wykonuje niepelne rozpietki, gdy rece wracaja do gory to dlonie skierowane sa do siebie. A na zwezenie w plecach-leze na podlodze na brzuchu,rece na kark i lokcie do gory,a nastepnie dlonie na posladki i lokcie kieruje do siebie. Co drugi dzien wykonuje te cwiczenia. 3 serie tego pierwszego cwiczenia, nastepnie 3 serie-drugiego i 3 serie-trzeciego - te trzy cwiczenia jedno po drugim. Czy dobrze robie?

Wydaje mi sie,ze wykonujac to pierwsze cwiczenie-na zwezenie w klatce piersiowej-poszerze sie w plecach,a wykonujac kolejne dwa cwiczenia- na zwezenie w plechach-znowu poszerze sie w klatce (czyli piersi znowu na boki poleca) ?
Prosze o fachowa odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj, po pierwsze wypełnij profil, łatwiej wtedy będzie Ci poradzić.

Po drugie, jeśli ćwiczyłaś parę lat na siłowni i rozbudowałaś mięśnie to sama powinnaś najlepiej wiedzieć jak na Ciebie poszczególne ćwiczenia działają

Żadne ćwiczenie nie zwęzi klatki czy pleców, może jedynie spowodować zmianę kształtu, np. uwypuklenie określonej partii danej grupy mięśniowej (rozpiętki np. uwypuklają wewnętrzną część mm. piersiowych).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybrane posty działu Odżywianie

Następny temat

Dziennik posłków i kcal

WHEY premium