SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

®Pompki®

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mam takie pytanie. Czytam sobie w różnych tematach o pompkach i tak dalej. No i teraz mam pytanie odnośnie pompek na poręczach, są one najtrudniejszą odmianą pompek (wiem z doświadczenia).Jednak chodzi mi o to czy te pompki angażują wszystkie partie mięśni klatki, bo w atlasie pisze, że tak, a w postach znajduje już że nie i co odpowie ktoś.

I drugie pytanie lepiej robić zwykłe pompki, na podłodze do klaty z podniesioną do góry głową? Czy na 3 krzesłach z głową w dół?

Prosze o odp.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Kolego temat pompek był wałkowany miliony razy wystarczy troche poszukać. to nie boli

Zmieniony przez - krzycho210 w dniu 2008-05-19 18:02:49

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Pompki na poreczach, angazuja cala klate ze mocniejszym wskazaniem na jej dolne rejony.

Jesli o pompki chodzi ci do treningu domatora na robienie masy to powiem ci, ze dobre beda pompki z nogami na podwyzszeniu.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak najlepiej ćwiczyć ???

Następny temat

HA!! moj pierwszy plan treningowy ;D i co wy na to??

Wiecej