SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Po tym co widać na pierwszy rzut oka to brak jakiegokolwiek tempa w ćwiczeniu , nie różnicujesz fazy negatywne i pozytywnej. Ponad to po ułożeniu korpusu widać, że nie masz stabilizacji górnej części ciała. Nie masz ciasnoty tułowia przez co widać, że w dolnym odcinku grzbietu robi się kot i podwijasz biodra. To tak na szybko po Twoim filmiku, musisz go nagrać z dalszej perspektywy żeby było widać całe ciało

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
Mam pytanie odnośnie treningu na maszynach a na standardowych ciężarach. Może ktoś podrzucić jakiegoś art. na ten temat? albo mi odpowiedzieć krótko jaka jest różnica?

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
ale w jakim aspekcie chcesz znać różnice ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Wykonuje 3x w tyg interwaly dodaktowo chciałbym dołożyć tabate. Ile w ciągu tygodnia mogę wykonywać ten trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
rozumiem. mam jeszcze jedno pytanie. w takim razie czy mogę zwiększyć interwaly do 4x ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
rion10
ale w jakim aspekcie chcesz znać różnice ?


chodzi mi o efektywność.

Co mi da lepszy bodziec do wzrostu :)

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
2 pyt. robie redukcje i mam trening fbw 3x w tyg. chcialem dodac jeszcze cardio by byc 6x na silowni, ale mam ciezka prace fizyczną i nie daje juz rady. Czy moge taką prace traktowac jak cardio i odpuscic sobie???

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
szkatula88
2 pyt. robie redukcje i mam trening fbw 3x w tyg. chcialem dodac jeszcze cardio by byc 6x na silowni, ale mam ciezka prace fizyczną i nie daje juz rady. Czy moge taką prace traktowac jak cardio i odpuscic sobie???


Maszyny niestety po pierwsze wymuszają określony tor ruchu, który nie wszystkim osobnikom pasuje, po drugie ogranicza pracę mięśni stabizujących, po trzecie niektóre maszyny przez swoją konstrukcję obciążają pracujący mięsień tylko w pewnym, niepełnym zakresie. Wolne ciężary wymuszają koordynowanie pracy wielu mięśni, przez to tworząc lepszą "więź" mózg-mięśnie. Poza tym praktycznie nie ma maszyny, która zastąpiłaby martwe ciągi na przykład - jedno z najsilniej anabolicznych ćwiczeń. Generalnie - maszyny jako uzupełnienie lub odskocznia na pewien czas np. regeneracji - ok. Ale jako baza treningu - urządzenia treningowe mają za dużo ograniczeń.

Zrób cardio po treningu, a w dni nietreningowe po prostu odpocznij. A ciężka praca i ilość aktywności powinny po prostu znaleźć odzwierciedlenie w diecie oraz czasie jaki przeznaczysz na regenerację potreningową.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
rion10
Po tym co widać na pierwszy rzut oka to brak jakiegokolwiek tempa w ćwiczeniu , nie różnicujesz fazy negatywne i pozytywnej. Ponad to po ułożeniu korpusu widać, że nie masz stabilizacji górnej części ciała. Nie masz ciasnoty tułowia przez co widać, że w dolnym odcinku grzbietu robi się kot i podwijasz biodra. To tak na szybko po Twoim filmiku, musisz go nagrać z dalszej perspektywy żeby było widać całe ciało


Na necie jest wiele filmików dotyczących siadów , podasz link na którym mogłbym się wzorować ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium