SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
Zawsze cwiczylem z progresja z treningu na trening (fbw,hst)
Chce zaczac plan dzielony i tu moje pytanie kiedy zwiekszac ciezary ?
z treningu na trening ? czy w kazdym treningu mam doprowadzic do prawie calkowitego zalamania miesniowego (zapas 1 ,2 pow).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
witam
trenuje mma 5 razy w tygodniu pn-pt, w sobote dokładam kompleks sztangowy dla poprawy wytrzymałosci tlenowej/beztlenowej i częściowo dynamiki. wygląda to tak:

1.rwanie
2.przysiad tylni
3.wyciskanie leżąc
4.MC
5.wiosłowanie
6.wykroki

wszystko po 8 powtórzeń x 6 obwodów, 1min przerwy między obwodami

i tu pytanie, czy taki trening sie nadaje? czy może jest coś do poprawy?
pozdro ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
antiself
Zawsze cwiczylem z progresja z treningu na trening (fbw,hst)
Chce zaczac plan dzielony i tu moje pytanie kiedy zwiekszac ciezary ?
z treningu na trening ? czy w kazdym treningu mam doprowadzic do prawie calkowitego zalamania miesniowego (zapas 1 ,2 pow).


można z treningu na trening, oczywiście dopasowywujesz wszystko do częstotliwości określonych treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Miszczak0295
witam
trenuje mma 5 razy w tygodniu pn-pt, w sobote dokładam kompleks sztangowy dla poprawy wytrzymałosci tlenowej/beztlenowej i częściowo dynamiki. wygląda to tak:

1.rwanie
2.przysiad tylni
3.wyciskanie leżąc
4.MC
5.wiosłowanie
6.wykroki

wszystko po 8 powtórzeń x 6 obwodów, 1min przerwy między obwodami

i tu pytanie, czy taki trening sie nadaje? czy może jest coś do poprawy?
pozdro ;)



to daje w sumie 6 dni treningowych pod rząd, nie wiem czy na dłuższą metę nie przedobrzysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1881
Dobrze ułożony plan kazda partia 2razy tygodniowowo przy uzyciu metody nadkompresji zeby byl intensywny w okresie massy dalo by rade ulozyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Pytałem na poprzedniej stronie, ale się powtórzę, bo bardzo zależy mi na czasie.

Taki podział miałby sens? Czy jakoś lepiej da się to zrobić?

Niedziela: Plecy
Poniedziałek: Klatka (ciężko) Ramiona (lekko)
Wtorek: WOLNE
Środa: Nogi
Czwartek: Barki
Piątek: Ramiona (ciężko) + Klatka (lekko)
Sobota: WOLNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,
istnieje mozliwosc polaczenia tabaty i interwalow. Obecnie mam zalozone do wykonania 3x w tyg hiit, jednak ze wzgledu na brak czasu wychodzi nawet do 2x w ciagu calego tygodnia. Jezeli nie ma przeszkod mam prosbe do was jakie moge cwiczenie odnosnie Tabaty wykonywac w domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
easyriderr
Pytałem na poprzedniej stronie, ale się powtórzę, bo bardzo zależy mi na czasie.

Taki podział miałby sens? Czy jakoś lepiej da się to zrobić?

Niedziela: Plecy
Poniedziałek: Klatka (ciężko) Ramiona (lekko)
Wtorek: WOLNE
Środa: Nogi
Czwartek: Barki
Piątek: Ramiona (ciężko) + Klatka (lekko)
Sobota: WOLNE


czwartek i piątek- jest kolizja jakby nie ustawił- jak już chcesz tak kombinować to barki należałoby rozbić nawet na 3 części i trenować oddzielnie każdy z aktonów; no i nie ma nigdzie m. brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bryxon
Witam,
istnieje mozliwosc polaczenia tabaty i interwalow. Obecnie mam zalozone do wykonania 3x w tyg hiit, jednak ze wzgledu na brak czasu wychodzi nawet do 2x w ciagu calego tygodnia. Jezeli nie ma przeszkod mam prosbe do was jakie moge cwiczenie odnosnie Tabaty wykonywac w domu ?


istnieje mozliwość- z tym, ze najefektywniejsze sa jednak ćwiczenia z obciażeniem- najlepsze zapewne przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Apokalipsa
w takim razie czy tak bd ok jezeli wykonam w ciagu tygodnia 2 treningi tabaty oraz rowniez 2 interwalow?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium