SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 303419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
hej Jacek,
dzisiaj na silowni cwiczylam z siatkarkami, ktore mialy swoj trening, laski tak wymiataly ciezarami, ze tym razem faceci przycupneli w kaciku i oczy im wychodzily, hehe mogli sobie posiedziec tylko na fotelu ginekologicznym To mnie osmielilo, podpatrywalam jak cwicza wolnymi ciezarami ( z maszyn rzadko korzystalo) i nawet ich trener nauczyl mnie prawidlowo robic martwy ciag ze sztanga. W kazdym razie latalysmy wszystkie z karteczkami z rozpisaym treningiem (je tez z tym od Ciebie )
cwiczylam tak jak radziles hantelkami 3 kg, jutro chce sprobowac podciagania na drazku z takim siedzonkiem na ktorym sie kleka i to cie pcha do gory, nie wiem jak to sie nazywa, ile obciazenia na to moge brac?, siatkarki braly ok 70kg.
potem wskoczylam na rowerek, potem na zajecia skaczace (moje nogi ok) i do domku na kurczaka z ryzem reszta aerobow dzisiaj to bylo prasowanie 3 koszykow, a jutro rano bieganie.
co odnotowuje to po tych porodach mam b slaba kondycje, wychodzi podczas truchtu rano i na tych cwiczeniach skaczacych, a przed ciazami nie mialam z tym zadnych problmow, a bieganie to bylo moje uzaleznienie bez ktorego zyc nie moglam, a teraz, ehh, sypie sie, tluszcz, pierwsze kapilary na nozkach (mam nadzieje, ze to zatrzymam schudnieciem i wiekszym z kazdym dniem ruchem), i zadyszka podczas lajtowego aerobiku. Ale nic, zesram sie a nie dam sie!!!
pozdr

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2007-12-10 23:08:40

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Widze ze kolezanki to zrobila sie taka zadziora i feministka.
Ciesze sie ze wstapil w Ciebie duch walki i niech cie juz nie opuszcza.
Tylko zwroc prosze uwage abys to ciu za szybko nie chciala zrobic lub poprostu nie chciala czegos komus udowodnic.
Tak wiec jak cwiczysz z kims mocniejszym to apeluje o rozsadek, wazne jest to ze masz kogo gonic ale wszystko z umiarem.
Ale sie rozgadalem, jak bym dalej w szkole uczyl.
Jednak tylko winszuje postawy i zycze wytrwania w niej.
Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy i pgadamy jak dwaj doswiadczeni sportowcy o tym i o tamtym.
Buziaki i nie dawaj sie przeciwnoscia losu, pamietaj ze jestes najlepsza i jak chcesz to potrafisz wszystko.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
a czy będziesz w stanie sprawdzić moje hst ew w razie dużych bledów tego treningu jakoś mnie naprowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Ok, wielkie dzieki za ulozenie mi treningu .
Bede stosowal go 6-8 tyg, ew. ciut dluzej .
Jeszcze raz dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacku a czy 4 posiłek mogę przenieść jako przed treningowy, a po treningu tylko zjeść posiłek nr 5 i 6? Bo inaczej nie dam rady tego rozłożyć i czy w ułożonym przez Ciebie planie treningu mam jechać metodą piramidalną?

Zmieniony przez - road_king w dniu 2007-12-11 09:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Chuck, nie uwazam za powazne hst wiec nie uwazam zebym w tej kwestii mogl Ci pomoc.

Zbyleq max 4tygodnie ten trening.

Road to 5 zjedz jako przedtreningowy a 4 jako potreningowy.
Pozostanie Ci tylko 6bez zmian.
POzdrawiam

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Jacku , no to ruszam z kopyta, Twoje treningi dają mi nieźle w kość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7145
Kolejne pytanie do ekspertów :) :)

1 . Jakie partie można ćwiczyć pod kontem siły ?? Bo wiem że klatę da sie a inne ??Jak to jest z innymi ??

2. Robienie siły a potem masy na cyklu kreatynowym to dobre rozwiązanie ??:D

3 . Można co tydzień urozmaicać trening (zmiana ćwiczeń itp) ??:D

Zmieniony przez - edek186 w dniu 2007-12-11 21:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Dzis robilem biceps z tricepsem. Przy francuzie bokiem czulem bol barku. Ogolnie chyba nie za bardzo złapałem ocb w tym cwiczeniu… nizej link
I o co chodzi z -odwrotne pompki 3*max metoda 3-1-1-0 bo umknęło mojej uwadze?
Oto link z filmikiem
http://download.yousendit.com/DDE4882555A1B69D


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16205
Zmieniony przez - sp w dniu 2007-12-11 22:49:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium