SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_KNIFE_ dumbbell challenge - czyli podrzuty na ilość - kto zrobi więcej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Na początku tak jak ze wszystkim - bez szaleństw. Siła przyjdzie z czasem. Zaczynasz z 20-tką i kroczek po kroczku dorzucasz kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Fajny artykuł a jak mniej więcej wygląda te cwicz WIOSŁOWANIE SZTANGĄ OBURĄCZ, LEŻĄC NA ŁAWCE POD KĄTEM 30 STOPNI, pod lawką masz sztange i wiosłujesz tak ?? bo nie rozumiem zabardzo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
King29 - tu masz jak to wygląda:





jest trudniejsze niż normalne wiosło w opadzie - ale mniej tu możesz oszukiwać, no i kręgosłup nie jest obciążony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
knife a jezeli ja nie dam rady wycisnac 40 w 1 hantelce? tzn raz moze bym i wycisnal ale zeby odrazu tyle powtorzen?:P mozna np dochodzic do 3 i konczyc trening czy to nie ma sensu?> i czy na redukcje cos takiego mozna robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Robić mniejszym ciężarem.

Co do redukcji już pisałem, że można.

Cytat:
Siemka mam pytanie co do treningu zwanego ,,jednoręki morderca'', czy wykonując to ćwiczenie 3 razy w tyg jako interwały będzie pomocne w redukcji, oczywiście dieta redukcyjną jest i czy coś dołączyć do tego treningu jakies aeroby??


Jeśli przy jednorękim wykręcasz odpowiednie tętno - to nada się do redukowania tkanki tłuszczowej. Użyj pulsometru by się przekonać.

Aeroby - po jednorękim 20 minut lub w dni bez siłowni 25-40 minut.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Nałożyłem na swoją sztangielkę najwięcej jak można było. Czyli 15 kg i bez problemu zrobiłem te 36 powt na rękę . Chyba że się gdzieś w liczeniu pomyliłem. No ale z drugiej strony bardzo mały ciężar był. Ważę około 75-78 kg, ale nie jest to sucha masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Po 2,5 roku odświeżyłem sobie to ćwiczenie - i jest progres.

Waga 78,5 kg.

72 x 35 kg - czyli 1+2+3+4+5+6+7+8 na każdą rękę - ciężarkiem 44,6% masy ciała.

Jedyny mankament - dodałem przerwy między podrzutami - odkładam sztangielkę i robię dwa kroki w tył, łapię oddech, dwa kroki w przód i znowu podrzucam. Jest to ułatwienie na tę chwilę konieczną - siła jest ale kondycji takiej nie ma by to zrobić 'poprawnie'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam , odnawiam temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam , odnawiam temat :) Czy nie lepiej do " jednorękiego " użyć kettla 45kg , o ile się znajdzie o takiej wadze. Czy faktycznie kettle mają taką przewagę nad normalnymi odważnikami , czy jest to działanie typowo marketingowe ? pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Mi się z kettlem lepiej ćwiczy, inny środek ciężkości, łatwiej zarzucić i wyrzucić nad głowę. Ciężar to ciężar

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Do Ocenki

Następny temat

PROSZE O POMOC

Wiecej