SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] Dlaczego należy ćwiczyć plecy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2634
sog od kiedy to przeczytalem plecy lubie robic najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 227
siema chcialem sie zapytac czy od cwiczen na gorna partie pleców sie rosnie mam 16 lat i nie wiem czy mogew czy nie prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
teczek a dokładnie 16 lat i ile miesięcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Tutaj najlepiej zerknac zebym kogos w blad nie wprowadzil
https://www.sfd.pl/Siłownia_a_wzrost_-_wejdź_:_-t213555.html

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 227
urodzilem sie 4 listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
_IvErSoN_ żeby wszyscy wiedzieli napisałeś mi na gg, że prostowniki pracują jako stabilizatory...
Więc ja tu na to odpowiem, jako, że na gg nie mogłem
Po pierwsze w artykule napisane jest, że podciąganie, a w szczególności w szerokim nachwycie ATAKUJE środek pleców oraz prostowniki i mięśnie obłe... więc Twoje wypowiedzi są sprzeczne i pisze to po to by uświadomić tych co nie wiedzą, że prostowniki nie pracują przy podciąganiu! Za to można w tym ćwiczeniu zaangażować część kapturow, mięśnie równoległoboczne i poprzeczne...
I to by było na tyle ode mnie, nie ma sensu dłużej tego katować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2795
Fajnie i zgrabnie wszystko ujete wyjasnia dlaczego trzeba cwiczyc te nasze plecy by wreszcie nabraly rozmiaru XXL, bo co z super klaty jesli masz wiecej w pasie niz w obwodzie klatki (plecy poszerzaja takze ten obwod) pozdrawiam i fajna praca SOG

七転び八起き
石の上に三年
雨降って地固まる

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Odbijam soga. Dzieki za przeczytanie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Dobry artykuł

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
świetny artykuł choć troche czasu zajęło przeczytanie go xD ale podołałem więc zaczynam podchwyt pozdro dałbym soga ale nie mogę <looooooooooooooooool>

" Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! Kilka pytań dla znających sie na rzeczy

Następny temat

Trening na sprint

Wiecej