;
Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 11241 razy
 • Autor

  [Sprzedam] Mój cały sprzęt wędkarski

 • bialymaly1
  • Pochwały:0
  • Nagany: 0
  • Postów: 17
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 354

  Wysłano 31 VIII 2007 11:40

  zgłoś naruszenie

  Jeżeli nie zgodne z regulaminem to proszę przenieść do kosza, ale nie dawac bana.

  allegro.pl/show_item.php?item=239124777 musiałem laptopa odłączyć i tylko jeden plik ze zdjęciami się załadował na rapidshare będą jeszcze 3 linki ze zdjęciami po 100mb

  http://rapidshare.com/files/52258286/4.rar.html

  http://rapidshare.com/files/52406337/1.rar.html

  http://rapidshare.com/files/52415380/2.rar

  jeszcze dwa pliki póki co 100mb ze zdjęciami będzie jeszcze jeden 100mb


  "Witam

  Na dzisiejszej aukcji sprzedaję swój cały sprzęt wędkarski, sprzedaję go z bólem ale muszę, nie mam czasu chodzić na ryby, albo mi się nie chce, sprzęt stał od jakiegoś czasu na strychu, nie był używany.

  Krótki opis:

  Kilkanaście sztuk "gumek", Kołowrotek nie był ani razu używany, zgubiłem pudełko w którym była druga szpulka, ale jak znajdę to zrobię zdjęcie. Jest on lekko porysowany bo walał się na strychu ale trzeba się dobrze patrzeć żeby się dopatrzyć:)

  Sporo blaszek, spławików, ze dwie bojki, trochę haczyków, dzwonek, koszyczek, taki sprzęcik do wyjmowania haczyków, nowe nigdy nie otwierane przynajmniej przeze mnie pudełka ciężarków śrutowych, ze dwie kotwiczki. Wszystko sprzedaje tak jak na zdjęciach, razem z pudełkami.

  1 kij spinningowy, stan jak na zdjęciach, ułamany na końcu po wyciągnięciu "wielkiej ryby" ale spokojnie można łapać tylko trzeba głębiej wcisnąć.

  1 kij 5m praktycznie nie używany.

  1 "bat" 3m.

  1 kij taki spławikowy:) trochę zniszczony ale można na nim łapać spokojnie.

  NICZEGO NIE UKRYWAM WSZYSTKO NA ZDJĘCIACH  Jest tego sprzętu trochę, dobry zestawik na początek, jak również dla uzupełnienia sprzętu, wydawało mi się że miałem go więcej ale jednak tylko tyle. Dużo sprzętu zgubiłem, pozrywałem nad wodą itp. dodam że na kołowrotek nawet żyłka nie była nawijana:)

  Inne kołowrotki mi się popsuły, jeszcze mam 2 ale nawet nie chcę sprzedawać bo i tak nikt nie kupi:) i musiał bym ich szukać.

  Pokażę tylko 1 zdjęcie reszta dokładna, 344MB będą na rapidshare.

  Kontakt:

  gg: 605195 - pisać nawet gdy niedostępny.

  e-mail: bialymaly(małpa)gmail.com ,

  MSN: bialymaly(małpa)hotmail.com

  Tel: 691-750-321 - 24h/7 gdy poważna oferta  Po wylicytowaniu ceny możliwość negocjacji!!!!

  Możliwości obejrzenia/przetestowania na lokalnych stawach, sprzętu w Radzyminie 20km od Warszawy.  Linki do ściągania dokładnych zdjęć z rapidshare u mnie, bo ładują się ew. dodam po załadowaniu. chcesz dokładne zdjęcia napisz do mnie o linki, są 4 linki 3x 100MB i jeden ok 44MB, są dość dokładne i wszystko na nich widać. Nie przyjmuję reklamacji!!! Chyba poczta Polska daje możliwość sprawdzania paczek, nie oszukuję więc nie ma problemu, możliwość odbioru osobistego!!!  Nie sprzedaję w częściach!!! TYLKO WSZYSTKO RAZEM "
  0