SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAMA] A ja co dzień, dziś od rana pije pepsi do śniadania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
ogolonie to ja nie lubie zlodziei takich wiecie. mam kumpla co z biednej rodziny pojechal do Uk. 3 lata odpekal wrocil kupil auto za 25 k pojezdzil mies i mu j**li i sladu brak . policja rece rozklada no k***a az szkoda chlopaka bo naprawde spoko gosc

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno putin poprowadzil melanz ostateczny i tak wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
juz na polityke wjezdamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
juz na polityke wjezdamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no szkoda chlopaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
u mnie tez kumplowi j**neli sotatnio spod okna a ze mial dokumenty w aucie to p***a teraz.. z roboty go wyj**ali i meisiac pozniej auto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
państwowe w jakis tam sposób na tobie tez sie odbija,ostatnio mówili o kolei że złomiarze rocznie kradna towaru za który dostaną w skupie ogólnie milion złoty a kolej wydaje na nowe rzeczy 170 milionów,i dlatego takie są ceny a nie inne tak więc i tak wszystko sie na nas odbija.Koleżce z koparki jakies przewody zarabali na złomie moze ze stówke dostali a on za ściągnięcie wszystkiego ponad 14 koła,i weź tu nie udus takiej k***y jak złapiesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kulasy bym polamal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
gienus12
uu ale benzyna :D on b+g albo diesel szuka bo chodzi o tanie dojazdy do roboty a mamy ponad 50km;/


kupiłem go jako przejściowe auto i nie opłacało się gazu wsadzać. Gaz mozna zamontować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tak sie już wżarło w społeczeństwo. Każdy robi co może żeby zarobić, czy przymierasz głodem, czy mercem jeździ to i tak zapyerdoli coś co będzie warte stówke . Poprostu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wino jak ulozyc pierwszy cykl

Następny temat

Clen 2on/2off, w przerwie

WHEY premium