SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100648

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wczoraj mialam na kolacje 240g ziemniakow podpiekanych na patelni 150g schaba i salatka to juz mi uszami wychodzilo ale pol godziny pozniej nie czulam ze cos zjadlam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ooo ruszył spam :)

PUSHhard
ło, ale ten przysiadi ręcę a'la kura juz widze jak wywołam salwy śmiechu na siłce


zagdakasz do tego i wielkanocny akcent będzie

Kaszka- mógłby mi kto takie żaqrło pod nos podstawić, nie obraziłabym się
Kompletnie nie mam pomysłu jak ułożyć dzisiejsze menu

Night
- podfruń do mnie proszę, wydaje mi się, ze u mnie też z rotatorem może być problem tylko, ze jak patrzę na te filmiki to mnie boli i nie wiem czy zrobiłabym te ćwiczenia.

Trochę zmęczona jestem, w weekend mam sporo roboty wiec treningów już nie upchne raczej i zależało mi aby docisnąć w tygodniu ile się da. Od zeszłego piątku miałam 4 siłowe w tym 2 z wytrzymkami, 2 aero, 2 crossfity, core i miękkie nogi. Cwiczę dopiero 3 tydzień i raczej wprowadziłam organizm w permanentny szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
delfinka, jak to możliwe, ja się pytam? Co za niesprawiedliwość!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
atra skad u ciebie taka mnogosc treniengow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
heeej atraM, wpadnij to Cię poczęstuję. Mam jeszcze 3 głowki (?) jarmużu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
Ja mam rozepchany żołądek - pierwsze dni z liczoną miską = permanentny głód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja tez raczej mam rozepchany nikt w domu nie je tyle co ja i rodzice mi ciagle mowia ze nie chudne bo sobie zoladek rozepchalam i za duzo jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
też mam wielki żołąd i nie boję się wyglądu wypchanego bebzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ooo pyrów to ja też moge duuuuzio i mięcha Kaszka eee jak tylko na zielsko zapraszasz to nie ide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
atra coś chyba przesadziła z objętością treningową
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trochę za dużo tłuszczyku, czyli redukcja.

Następny temat

bibi - redukcja

Wiecej