SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spadł śnieg? Lepiej śnieg niż masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93883

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja filozofii Karmowskiego nie uznaję, mam własną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ma co się kłócić, jego osiągnięcia mówią same za siebie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ależ ja nic do niego nie mam
po prostu inny sport - inna filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ch**a k***a zrobiłem a nie trening... ja p******e...


Co ja mam z tymi plecami... jakis przewlekły stan zapalny czy cos?

Nagłe wystąpienie bólu, przy różnych czynnościach w dolnej części najszerszego grzbietu, który znika po 1-2 dniach...




2x wystąpił przy podnoszeniu taczki, raz przy myciu, raz przy siadzie i teraz przy szrugsach...


ja rozumiem złą technike... ale k***a mozna sie myc złą technika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
cholibcia, wymyśliłam sobie fajne ćwiczenie na brzuch, ale nie wiem jak je nazwać, żeby w plan treningowy wpisać... jak wam opiszę jak ono wygląda to pomożecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
no dobra, to tak:
leżenie tyłem, RR wyprostowane za głową, NN też proste minimalnie nad podłogą trzymamy (nie dotykają, proste!)
ruch polega na tym, żeby (nie odrywając lędźwi oczywiście od ziemi) dotknąć lewą ręką lewej stopy mniej więcej na wysokości swojego brzucha (NN i RR ciągle proste, powoli bardzo robimy)
potem wracamy do pozycji wyjściowej czyli RR proste za głową i NN też proste nad ziemią odrobinę i robimy to samo na drugą stronę

dać rysunki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
jeśli dobrze kojarzę o co chodzi, to jakbym skądś już znała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj rysunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ta noga powinna byc prosta na drugim rysunku i dotykać się z ręką ale to jest typowo poglądowy rysunek wiec wybaczycie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna a mróz

Następny temat

Amator!

WHEY premium