SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rai to może psa pożycz :p Będzie bezpieczniej.
Ja też mam kryzys przemęczenia. Tzn. życie kręci się tylko praca trening dom gotowanie i tak w kółko. Nie mam siły żeby zrobić cokolwiek więcej. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
i jak żyć - a tu dzisiaj jeszcze impreza

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
O proszę. Cóż za impreza? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Impreza w srodku tygodnia?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
a no sami ludzie z firmy

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
będzie sympatycznie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
no myślałam o tym psie, ale sąsiad też na to wpadł i obecnie pies ma dziennie więcej ruchu niż ja w tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
ja miałam tyle planów na ten tydzień w domu... i nic nie zrobiłam prawie. Za to nasiedziałam się na forum do uzależnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Praca stojąca tez daje mocno w kość kregoslupowi i nogom czasem po 2x12h ciezko się jest zmobilizować do innych aktywnosci. Ja mam czasem problem z wyprostowaniem z pozycji siedzacej, ale to glownie wtedy jak krzywo siedze. I walcze z podwijaniem nogi jak siedze przed komputerem, z zakladanoem nogi na noge tez. Mi fizjo powiedzial, ze generalnie wszystko mozna jak jiz sie musi, ale trzeba to robic równomiernie - podwijasz noge prawa, to podwijaj i lewa tylko ja nie umiem tej drugiej i sie staram siedzieć prosto

No i czesc SPAMie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Hej ula!
to zakładać nogi na nogę też niet? toż to żadnych radości nei pozostanie w życiu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium