SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
uzależnia i są endorfinki, ale jak ja zajadam to ewidentnie jest to coś na granicy autoagresji.
Endorfinki to jak się ma ciągle ochotę i jak się człowiek nie próbuje ograniczać nawet
oczywiście mówię o sobie tu.


Zmieniony przez - Raimunda w dniu 2016-02-12 22:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
paula.cw
Ale co nie?? Nie uzależnia? Nie ma endorfin? :P


znam to zagadnienie
ale jak tak nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Moze się wyleczyłeś :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
a u mnie najgorsze jest to, że ja się ZAWSZE po cukrze źle czuję

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
nightingal
alhambra1970
nightingal
Predyspozycje zawsze są ważne. Natomiast jasno określone cele mezocykli treningowych są skuteczniejsze niż tzw. rekompzycja, która nie zawsze ma w ogóle szansę zaistnienia.Nie jest niemożliwa, ale też w wielu przypadkach efekty są wolniejsze od ślimaka. Ale tez warto szukać na siebie sposobu i próbować różnych dróg.


Dzięki za odpowiedź Night. Mnie nie przeraża redu sama w sobie- ograniczenie kcal i głód, ale fakt,że podobno po kilku takich cyklach kolejna redu jest trudniejsza. A może dotyczy to tylko tych, którzy mają znaczne róznice kcal na masie i redu ? Już pisałam,że dla mnie najważniejsze jest zdrowie i sprawnie funkcjonujący organizm. Jak się da przy okazji tak dobrac diete i trening,że efekty też będą fajne, będę przeszczęśliwa. Nawet jeśli miałoby to trwac więcej czasu. Na razie mam za mały staż i nie znam na tyle swojego organizmu, aby wiedziec , co sprawdzi się u mnie najlepiej. Bardzo chętnie skorzystam ze wszelkich rad i sugestii.


Zacznij od normalnej tradycyjnej redukcji.

Model diety na rekompozycję można później zastosować długofalowo - jako taki docelowy wręcz model żywienia siebie. Nie będzie przybywać, nie będzie ubywać - zanadto oczywiście w obu przypadkach - i mozna tak latami jeść, trenować i cieszyć się życiem.




W sumie chciałabym pociągnąc tę masę jeszcze ze dwa miesiące i od kwietnia lub nawet maja wystawrtowac z lekką redu - nie planuję drastycznej wycinki i odwadniania, po prostu chcę spalic troszkę fatu, zwłaszcza z brzucha, bo to mi przeszkadza. W weekend postaram się wstawic foty , jak to teraz wygląda. Mam nadzieję na jakieś wskazówki treningowe i dietetyczne, aby miało to jakis sens.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Julietta po cukrze czy po słodkim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
po słodkim ogólnie, jestem nadpobudliwa, a potem bez energii, do tego dochodzi moralniak i zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego plus zatrzymanie wody

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cóż ludzie mają tendencje do autodestrukcji- alkohol, papierosy, narkotyki. Ale da się z tego wyjść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
polecam zatem po treningu kisiel jabłka z cynamonem, mój ulubiony i skład pasuje idealnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale gotowca czy samorobiony?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium