SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
bziubzius
taaaa
a o jakim enduro mowa?
Ja tylko rower


mój klub to motorowy


takie buty, motor to juz za duzo dla mnie

ale mam znajmomych i z rowerow i z motorow

a to ja

teraz mam lepszy rower :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66189
jest opcja robimy zrzutke na czapke dla mnie jedyne 90 euro

http://store.cpcompany.com/en/cp-company/men/goggle-beanie/16scpua05111-000727?color= 

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ghorta
No do jutra to pewnie bedzie juz po sniegu.

A co do spiec i wlasnego forum, to niestety ale jak czesc dziewczyn sie wyniosla 'do siebie' to sie wg mnie w lejdis troche pusto zrobilo.
Nie znam za bardzo przyczyn, ale moim zdaniem na tym, ze kilkanascue altywnych osob praktycznie przestalo sie tu udzielac nikt nie zyskal.


No był jakiś kwas, też nie wiem o co poszło. Ale takie jest życie, społeczność musi się odbudować. Za to aktywowało się sporo Starej Gwardii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
na takie rowerowe enduro to kiedyś pojadę na pewno - super sprawa
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja też myślę że się rozkręca.

Krzyś mam dla Ciebie rozwiązanie: Kup czapkę za 20 zł+ okulary przeciwsłoneczne za 10 zł. Przetnij je i doklej do czapki. Trochę zaoszczędzisz. :D

Ja mam starą kolarkę to takie wertepy są dla mnie straszne i bała bym się :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
fajna fajna tylko polecam inne miejsce niz Mieroszów tam jakieś dziwne górki są..... takie pionowe... Świeradów fajnie, albo w bielskobiałej tez mówili chłopacy ze spoko bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Raimunda
Ghorta
No do jutra to pewnie bedzie juz po sniegu.

A co do spiec i wlasnego forum, to niestety ale jak czesc dziewczyn sie wyniosla 'do siebie' to sie wg mnie w lejdis troche pusto zrobilo.
Nie znam za bardzo przyczyn, ale moim zdaniem na tym, ze kilkanascue altywnych osob praktycznie przestalo sie tu udzielac nikt nie zyskal.


No był jakiś kwas, też nie wiem o co poszło. Ale takie jest życie, społeczność musi się odbudować. Za to aktywowało się sporo Starej Gwardii.


no - brakuje paru bardzo fajnych osób, ale co zrobić

za to są nowe i nowe z odzysku

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
paula.cw
Hahaha. Hmmmm może szukałaś informacji o bólu KRZYŻA?? :P

Nie, ale czymś musiałam podpaść
Czemu nie masz ciuchów w Warszawie? nie jesteś z Warszawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem tak smutno jak ktoś mówi że stare były fajniejsze, jakby te nowe nie były fajne :)
Trzeba doceniać to co jest bo w sumie nie ma innego wyjścia. Kiedyś te obecne mogą być starymi.

Pofilozofowałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66189
paula.cw
Ja też myślę że się rozkręca.

Krzyś mam dla Ciebie rozwiązanie: Kup czapkę za 20 zł+ okulary przeciwsłoneczne za 10 zł. Przetnij je i doklej do czapki. Trochę zaoszczędzisz. :D

Ja mam starą kolarkę to takie wertepy są dla mnie straszne i bała bym się :P



Ale nie bedzie takiego szpanu że CP czapka

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium