SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
cod123
też tak macie w tym nowym dzienniku, że nie widać ilości jedzenia? wpsuje już któryś raz, bo kilka razy nacisnełam coś nie tak i przepadło

okienko na wpisywanie gramatur jedzenia jest za małe i ja np. nie widzę ile dokładnie wpisałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Kebula jakie plany? Długi tzn.do niedzieli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
y...nauka do kampanii wrześniowej, lekarz, dłuższy trening i może do kogoś skocze na kawę...czyli szalony będzie ten weekend. do soboty xD. a w sobotę w sumie idę na szkolenie i są zawody w streetworkoucie to sobie popaczę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale sam fakt, ze nie musze isc do tego przebrzydlego biura jest przyjemne

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Ann..
cod123
też tak macie w tym nowym dzienniku, że nie widać ilości jedzenia? wpsuje już któryś raz, bo kilka razy nacisnełam coś nie tak i przepadło

okienko na wpisywanie gramatur jedzenia jest za małe i ja np. nie widzę ile dokładnie wpisałam


no właśnie mam tak samo... nie widzę co wpisuje i chciałam kasować i nacisnęło mi się cofnij i tak kilka razy mi przepadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
kebula
ale sam fakt, ze nie musze isc do tego przebrzydlego biura jest przyjemne


No wiadomo, to jest najlepsze w wolnym ja do 31.tylko w robocie i w końcu chyba po 4 latach ponad koniec.... Szampan na ta okazję juz z 1,5 roku czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ja tez tak składam wypowiedzenie już od dwóch lat

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe fajne uczucie ale myśle że jeszcze fajniejsze będzie w ostatni dzień już po robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jedna robota się kończy to zaczyna się inna. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mówią.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no właśnie...a ja nie chcę kolejnej roboty. chcę pracę, w której się będę spełniała

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium