SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Julietta w końcu przyszedł czas by usunąć halluxy ze stóp i we wrześniu mam zabieg na pierwszą stopę a w przyszłym roku druga.Trochę się cieszę ale też obwiam bo w sumie sama nie wiem jak to będzie

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
to dość powszechnie stosowany zabieg - zazwyczaj szybko się dochodzi do pełnej używalności.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
uuu, to nie dobrze jeśli chodzi o treningi

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
ale jak trzeba to zoperuj- będziesz mieć i ulgę i spokój

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
też bym musiała kiedyś się za to wziąć... chociaż ostatnio już mnie tak nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
No właśnie i tu ubolewam,że treningi pójdą w odstawkę na jakiś czas Ale zdrowie ważniejsze-może kiedyś sobie za to podziękuję

Trzeba będzie ćwiczyć tylko górę 5-)

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Cod a kwalifikujesz się już pod nożyk?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
góra i pływanie spokojnie da fajne połączenie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
nie wiem, bo raz tylko byłam kiedyś u lekarza jak mnie bolało na maksa. Nosiłam jakieś wiesz takie na nogi, ale to nic nie daje... jak ubiore jakieś wąskie buty to mnie boli na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Night jak lekarz da mi zielone światło,że nie ma przeciwskazań do ćwiczeń na pewno zacznę W sumie już powoli się oglądam za jimś treningiem na górę

Cod wiem o czym mówisz

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium