SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Taka prawda. Chociaz tz wygral w zeszlymm miesiacu calkiem niezla kwote. Moze nie na cycki ale na usta by starczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, a mi to juz male cycki nie przeszkdzaja :) nos tez nie; tylko te rozszerzone pory i swiecacy ryjek drazni, ale wlasnie na stale sie nie zejdzie; 20 lat remu robilam i nic; czytalam, ze czasem mezo dobre na tradzikowa, ale zeby sprzedac cos to wtedy na wszystko dziala; z wydawania kasy to zaszalalam na endermologie (nic) i teraz po 20 latach koncze depilacje laserowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Zeby wygrac trzeba grac podobno ;) moja mama 5 trafila, ale duzo ludzi wtedy trafilo i specjalnie duzo kasy to z tego nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Duże cycki tez fajne nie sa, w niczym sie nie mogę w piersiach dopiąć, staniki za małe , szału nie ma. Trzeba sie cieszyć tym co sie ma ( chyba )

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
i pry makych ma na wadze mniej :) wgodnie biegac itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
O właśnie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Ja bym zdecydowanie wolala mieć mniejsze cycki. Ale to bym musiala schudnac, a ten temat już byl dzis poruszany ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
O proszę. Miło :) i na co pójdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe no sa male i ladne, gorzej jak male i ladne tez nie... zobaczymy.
Malinowa, Ulaulka przewaznie tak jest ze sie podoba to czego sie nie ma... Jak dla mnie o wiele lepiej sylwetk wyglada jak jednak te cycki sa, lepsze proporcje. I brzuch optycznie mniejszy jak u gory cos bardziej odstaje
Strumyk lasery tez robilam i uwazam to za jedna z lepszych inwestycji, zwlaszcza w lecie to sie docenia.... W przyszlym roku zrobie poprawke bo to jednak nie jest efekt na zawsze ale i tak mega.
Mezo tez kusi ale to chyba jeszcze czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium