SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Chciałoby się powiedziec wiosno wracaj. A w sumie ja to bym już lato chciała!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22582 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Yyyy... Nie. Jak ma byc po 30+ w cieniu, to ja wybieram dzisiejsze chmury i 10 stopni.

Lato jest przereklamowane.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ale to te dzisiejsze lato takie jest że jak już grzeje to na zabój. jak byłem mały to normalne temperatury latem to było koło 25 stopni. Taka super temperatura do aktywności. Nie za zimno nie za gorąco.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jestem ciepłolubna. :D Upały mi niestraszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night mogłabym zadać Ci kilka pytań odnośnie treningu? (Niedużo :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
pytaj - najlepiej w dzienniku to będziesz miała w jednym miejscu. chyba że wolisz tu

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W dzienniku ostatnio znika- bo jakieś pytanie na zielono nawet zadawałam :P Więc może być tu a odpowiedzi sobie wrzuce do dziennikka
1. Dzisiaj na to wpadłam, bo czytałam gdzieś opis tego ćwiczenia i pomyślałam, że moze byc dla mnie dobre- myślę, o dorzuceniu do planu spaceru farmera- dla wzmocnienia chwytu i wyrównania dysproporcji w sile prawej i lewej strony.
Pytanie czy to ma sens (czy plan nie bedzie przeladowany i gdzie go rzucić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No ja z tym chwytem to słabo mam- na rurce spadam, w RDL powyżej 50 kg już mam problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Powiem Ci tak - można równie skutecznie wzmocnić chwyt bez tego ćwiczenia. Natomiast ono ma jedną zasadniczą wadę dla osoby która robił to tej pory wyłącznie statyczny trening siłowy (bardzo bezpieczny). Tą wadą jest element przemieszczania się. To ćwiczenie robione na solidnym ciężarze - wypunktuje Ci każdą dysproporcję długości kończyn dolnych, jakieś wady postawy, ewentualne nieodczuwalne do tej pory uraziki w obrębie kręgosłupa. od razu mówię - to nie jest złe ćwiczenie - wręcz uważam że rewelacyjne - tylko nie dla każdego. No i kolejny element - to wpasowanie go w trening. na koniec treningu - będzie słabo i ryzykownie; na początek - ucierpią kolejne ćwiczenia. Na takie zabawy dobry jest osobny trening gdzie robi się elementy dynamiczne. Takie jest moje zdanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium