SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Idę rosół wstawić bo dziecko głodne z przedszkola wróci Niedługo będę go turlać tak żre

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Malinowa
Night, akurat ja mediom nie wierzę i nigdy nie wierzyłam, nie manifestuje z chorągiewkami kodu Mam poglądy raczej prawicowe i nadal nie uważam ze 500+ to dobra sprawa. Tak czy siak , nie ma co się sprzeczać


mnie najbardziej boli w tej nagonce że wszystkich rodziców z większą ilością dzieci się wrzuca do jednego wora i krzyczy patologia. Kiedy 90% albo więcej to normalni ludzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
Rai, baraniny nie ma, bo w Polsce nie da się dostać mięsa z baraniny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Bo jest ogólna nagonka na rząd sprowokowana przez tych co stołki potracili,nie ma co tv oglądać ,trzeba troszkę swoją głową zacząć myśleć

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Night 2 dzieci, to taka norma, ludzie wrzucają raczej 5-6-8 i tych którzy sporo zarabiają, a mają2 dzieci i i tak dostaną.
A ten kto ma 1 np. przekracza mu 2zł, to juz nie ma opcji nie dostanie.
O to chyba ludziom chodzi.
Nie wiem, czy mnie źle zrozumiałaś, ale nie wrzucam wszystkih do jednego worka, broń Boże, że każdy kto ma 2+ dzieci to patola ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ta...Tv to największe pudło kłamstw.
Szlag mnie trafia...dlatego nie patrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
nowy wspaniały świat

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
kleine-hexe
Rai, baraniny nie ma, bo w Polsce nie da się dostać mięsa z baraniny.

u nas jest dużo kebabów z "baraniny"
a w Auchan jest w stałej ofercie jagnięcina i baranina próżniowo pakowana, ale to by był drogi kebab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
Tak tak, mówię o mięsie gotowym do kebaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
ok, czyli jak coś to brać wieprza lub kurę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium