SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie wymieniłam wszystkiego
Obóz karate, jasne, wszystkie rekreacyjno - sportowe akcje to jak najbardziej dla Cie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
no i masz kasę i to Ty decydujesz co jest potrzebne a nie państwo

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ciężka sprawa, zdania są podzielone Ale jedno jest pewne, w tej sytuacji warto jest mieć więcej dzieci,gorzej jak rządy się zmienią i kasa przepadnie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
patologia jak potrzebuje to ze wszystkiego zrobi uzytek - wejściówki i podręczniki się sprzeda. A jak ktoś na wiosce mieszka to niczego nei wykorzysta, a taka Warszawka wszystko będzie miała, i gdzie tu sprawiedliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
bo ja to odbieram tak że każdy kto ma dzieci więcej jak 1 to już patologia i na wódę wyda kasę no ludzie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pracowałam z rodzinami wielodzietnymi i to czasem normalni ludzi, zwykli dbający o dzieci.
Ale 80% zlecień, to patologia, przemoc itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I tutaj mowa o tych, którzy po prostu przetrwonią to na swoje długi, meża hazardziste itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
nie wiem gdzie pracowałaś ale większość wielodzietnych rodzin jest normalnych - a patologia się zdarza ale to nie reguła

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No niestety ale taki trend jest że większość rodzin wielodzietnych to patologia, mimo że oczywiście że się zdarzają rodziny wielodzietne,całkiem normalne, sama chciałabym mieć trójkę,ale szóstkę? Musiałaby mnie fantazja ponieść.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
no nie wiem gdzie wy żyjecie ale w mojej okolicy większość rodzin wielodzietnych to nie patologia tylko cięzko pracujący ludzie starający się jakoś utrzymać na powierzchni

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium