SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I tower muszę naprawić koniecznie w tym miesiącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Carmen - pisałaś w dzienniku że byś dychę chętnie pobiegła - to zapraszam do mnie na zawody - fajny wieczorny bieg. Jak nie w tym roku to w przyszłym . Zachęcam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
nightingal
Carmen - pisałaś w dzienniku że byś dychę chętnie pobiegła - to zapraszam do mnie na zawody - fajny wieczorny bieg. Jak nie w tym roku to w przyszłym . Zachęcam


No chwileczke prosze pana ale pisalam o przyszlym roku. U mnie trzeba sie miescic na dyche w 1,5 godziny, a jak sie nie zmieszcze i mi mete zamkna hehe trzeba najpierw porzadnie przytrenowac z glowa, a najlepiej z ksiazka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Rower jest rewelacyjny tylko, ze ja mam damke, to raczej ciezko cos przycisnac zwlaszcza jak przerzutka rozwalona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22590 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356193
Ja b. lubie rower ale srednio mam go gdzie trzymac u siebie no i jezdzenie w centrum miasta to srednio mnie kreci. A na wozenie sprzetu w jakies fajniejsze okolice to w tygodniu nie ma czasu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Carmen2
nightingal
Carmen - pisałaś w dzienniku że byś dychę chętnie pobiegła - to zapraszam do mnie na zawody - fajny wieczorny bieg. Jak nie w tym roku to w przyszłym . Zachęcam


No chwileczke prosze pana ale pisalam o przyszlym roku. U mnie trzeba sie miescic na dyche w 1,5 godziny, a jak sie nie zmieszcze i mi mete zamkna hehe trzeba najpierw porzadnie przytrenowac z glowa, a najlepiej z ksiazka.


o przyszłym roku też wspominałem - także cel jest

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja rower traktuję ewidentnie jako rodzaj transportu. Mam taką starą retro damkę- ukochanego Herkulesa. Nie mam auta to jak uruchamiam rower to się nagle czuję taka mobilna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ghorta
Ja b. lubie rower ale srednio mam go gdzie trzymac u siebie no i jezdzenie w centrum miasta to srednio mnie kreci. A na wozenie sprzetu w jakies fajniejsze okolice to w tygodniu nie ma czasu.


ja mam blisko za miasto - miasteczko raczej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pod tym kątem korci mnie żeby się wyprowadzić pod Warszawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Oj to przepraszam Night, nie doczytalam. W przyszlym roku wszystko moze sie zdarzyc, owszem. Paula, a co z dojazdami spod W-wy do pracy? Na rowerze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium