SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
czemu nie fajne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
to jest taka wykładzina co wybija bardziej jakby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jakby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Tak. Tam sa sprężyny albo gąbki i to wybija tak troche. InessTo zalezy co bys chciała na tym robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
np. jakbym chciała tam robić salta/przerzuty/switch gainer ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Ja trenuje na scieżce. To cos o czym napisałam jest kwadratowe a ściezka jest długa i jest inaczej zbudowana.
Do nauki elementów najlepsza jest trampilina, jest najbezpieczniej i najłatwiej. a na tej planszy jest trudniej i łatwiejsze elementy można robic, tak jak na zwykłym podłożu trzeba byc silniejszym zeby skakac. A na tym co ja trenuje skacze sie bardziej technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
aa ja myslalem ze to co Iness napisala to jest ta sciezka czyli ten kwadrat to jest cos takiego jak na olimpiadzie nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
wiem bo oglądałem ostatnio jakis film o jakiejs dziewczynie gimnastyczce haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium